poniedziałek, 25 lutego 2019

3 bilety do kina Helios za Konto dziecka w Banku Millennium (+ 200 zł i 2,7% do 100 tys. zł do Konta 360°)


Ruszyła II edycja promocji "Zabierz rodzinę do kina" w Banku Millennium.

Kolejny raz w banalnie prosty sposób do zgarnięcia są 3 bilety do kina (tym razem jest to kino Helios) za założenie konta dla dziecka (Konta 360° Junior).

Wystarczy za pomocą systemu bankowości internetowej założyć dziecku Konto 360º Junior i zasilić je kwotą 100 zł. Jeśli dziecko ukończyło 13 rok życia to trzeba będzie dodatkowo wykonać 1 płatność kartą do tego konta lub aktywować aplikację mobilną banku.

Jeśli macie większą rodzinę, to możecie z promocji skorzystać kilkukrotnie zgarniając jeszcze większą pulę darmowych biletów ;-)

Jeśli nie masz jeszcze konta w Banku Millennium to w prosty sposób możesz zyskać 200 zł na start. Nic nie stoi na przeszkodzie aby również skorzystać z akckji karty kredytowej i otrzymać kolejne 200 zł na start z kartą Impresja lub Alfa.

Promocja trwa do 18 marca 2019 roku.


Zabierz rodzinę do kina Helios: 3 bilety do kina za Konto 360º Junior


Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą wszyscy posiadacze kont osobistych lub kart kredytowych w Banku Millennium posiadający niepełnoletnie dziecko.

Wymagane jest wyrażenie zgód na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem oraz otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji handlowych przez telefon, oraz nie odwołać tych zgód do końca trwania Promocji. Zgody te można wycofać po zakończeniu promocji i otrzymaniu nagród.


Jak otrzymać 3 bilety do kina?
 • Do 18 marca 2019 r. 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Millenet i złóż wniosek o Konto 360° Junior dla swojego dziecka (instrukcja w dalszej części wpisu)
  • zasil konto dziecka kwotą min. 100 zł
  • Jeśli dziecka na powyżej 13 lat, trzeba dodatkowo wykonać min. 1 transakcję kartą debetową, która zostanie rozliczona przez bank lub aktywować aplikację mobilną Banku (drugi warunek jest dużo łatwiejszy do spełnienia z uwagi na krótki czas na spełnienie warunków)
To wszystko! Za każde Konto Junior otwarte w ramach promocji otrzymasz 3 bilety do kina Helios, które zostaną przesłane do 31 marca 2019 r. Wystarczy utrzymać konto i nie wypowiadać umowy do końca marca.

Kody będą ważne nie krócej niż 60 dni.


Jak założyć Konto 360° Junior?Konto 360º i Konto 360º Junior: szczegóły i opłaty


Konto 360° to świetny rachunek bankowy, prowadzony bezpłatnie po spełnieniu dwóch prostych warunków. Wystarczy raz w miesiącu zapłacić kartą i zapewnić łączne wpływy w wysokości 1000 zł w miesiącu, a wszystkie podstawowe usługi otrzymamy za 0 zł.


Konto 360° to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływów w wysokości min. 1000 zł
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą w miesiące
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Konto 360° Junior to:
 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po min. 1 transakcji kartą w miesiącu
  • 4 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów (przy min. 1 transakcji kartą w miesiącu)
Oczywiście konta nie trzeba utrzymywać dłużej niż do końca listopada. Wtedy sami decydujecie, czy je zostawić czy zamknąć.Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Dokumenty / linki:


0 komentarze :

Prześlij komentarz