wtorek, 5 lutego 2019 AKTYWNA PROMOCJA

HIT powrócił w jeszcze lepszym wydaniu! Odbierz 400 zł na Allegro do karty mamBONUS w BGŻ BNP Paribas

HIT BGŻ BNP Paribas powrócił w jeszcze lepszym wydaniu!

Tym razem do zgarnięcia jest rekordowe 400 zł do wydania na Allegro.pl w zamian za założenie karty i spełnienie warunków promocji. Bank przekaże po 100 zł za każdy z czterech pierwszych pełnych miesięcy używania karty.

Równolegle będzie można skorzystać z promocji konta osobistego i zgarnąć kolejne 320 zł premii, co daje razem 720 zł premii w BGŻ BNP Paribas

Warto się spieszyć! Poprzednia promocja zakończyła się grubo przed czasem! Bank przewidział 4000 promocyjnych wniosków. Po ich wyczerpaniu strona promocji przestanie działać.

→ Przejdź do: 400 zł na Allegro z kartą mamBONUS


400 zł na Allegro za kartę kredytową mamBONUS


Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą klienci BGŻ BNP Paribas, którzy w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadali zawartej umowy o kartę kredytową.


Jak przystąpić do promocji?
  • Do 31 marca 2019 r. lub do wyczerpania limitu przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz zaznaczając dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • Poczekaj na kontakt pracownika banku. Konsultant oddzwoni do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS.

Jak odebrać 400 zł na zakupy w Allegro?

Po otrzymaniu karty, w każdym spośród 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł (mogą to być dowolne płatności kartą w sklepach lub w Internecie)

Za każdy miesiąc, w którym zapłacisz kartą wymaganą kwotę, otrzymasz kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł.

Przykład:

Umowę o kartę podpiszesz w lutym 2019 r. Tym samym płatności na kwotę min. 1000 zł wykonaj w marcu, kwietniu, maju i czerwcu 2019 r.5000 pkt mamBONUS na start


Bardzo łatwo otrzymać dodatkowe 5000 punktów mamBONUS wymienne na nagrody z katalogu programu.

Wystarczy, że wśród płatności wykonanych do końca drugiego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy, 4 zostaną wykonane na kwotę min. 50 zł każda, a otrzymasz 5000 punktów mamBONUS na start, które wymienisz np. na bilety do kina.

Punkty zostaną przekazane na konto mamBONUS do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wykonania 4-tej płatności.


Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas


Karta kredytowa mamBONUS (Mastercard Standard) w BGŻ BNP Paribas zostanie wydana za darmo. Pierwszy rok prowadzenia karty będzie darmowy, jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonasz płatności na łączną kwotę min. 500 zł, co jest i tak zawiera się w warunku otrzymania premii.

Darmowy okres bezodsetkowy

Aby nie ponieść opłaty za korzystanie z limitu kredytowego pamiętaj, aby całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacić w terminie określonym na wyciągu.

Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%. Jeśli nie wiesz jak działa karta kredytowa to polecam lekturę poradnika kart kredytowych.


Dokumenty / linki:


0 komentarze :

Prześlij komentarz