czwartek, 28 lutego 2019

50 zł za wykonanie darmowego przelewu w Azimo (+ 50 zł w łańcuszku poleceń JakOszczedzic.pl)

Dzisiaj chciałbym przestawić Wam kolejną ciekawą opcję do zgarnięcia 50 PLN za wykonanie darmowego przelewu w Azimo, 50 zł w łańcuszku poleceń JakOszczedzic.pl oraz 50 zł za każdą poleconą osobę. 

Chodzi o bliźniaczo podobną promocję do popularnej na blogu akcji TransferGo z premią 10 GBP za wykonanie pierwszego przelewu.

Osobiście przetestowałem oba portale i zdecydowanie lepiej oceniam usługi opisywanego dzisiaj Azimo! M.in. dlatego, że przelewy dochodzą zdecydowanie szybciej i mamy możliwość bezpłatnego wykorzystania do tego celu karty debetowej lub kredytowej (np. z moneyback!).

Za podrzucenie tematu dziękuję czytelnikowi Andrzejowi!

UWAGA! Azimo nie realizuje przelewu blokując środki na koncie powołując się na czynniki siły wyższej


WARTO PRZECZYTAĆ

Promocję Azimo można połączyć z innymi, podobnymi programami poleceń, dzięki czemu zyskamy jeszcze wyższą premię!

Bliźniaczą promocją z premią 10 GBP za wykonanie przelewu znajdziemy w TransferGo, z której skorzystało już ok. setki czytelników JakOszczedzic.pl.

Kolejny fajny program polecający dotyczy aplikacji Curve z premią po 5 GBP dla polecającego / poleconego. Jest to karta, która może zastąpić wszystkie Wasze karty w portfelu a przy okazji ma kilka niezwykle przydatnych funkcji (patrz prześwietlenie).

Do skorzystania ze wszystkich powyższych promocji niemal niezbędna i bardzo przydatna jest aplikacja Revolut z darmową kartą dla czytelników JakOszczedzic.pl, która jest prawdziwym hitem wśród osób podróżujących i założyło ją już kilkaset tysięcy Polaków.

Dzięki Revolut dokonacie całkowicie darmowego przelewu międzynarodowego bez kosztów przewalutowania oraz otrzymacie szereg innych funkcjonalności, m.in. darmową kartę i wypłaty z bankomatów do 800 zł miesięcznie za darmo!

Ps. Revolut pomoże też Wam spełnić warunki wielu promocji bankowych ;-)


Azimo nie realizuje przelewów!!!


Właśnie próbowałem wyjaśnić powód braku realizacji przelewów z Azimo.

Otrzymałem odpowiedź, że konto Revolut i Monese podlega pod:

Azimo prawidłowo blokuje środki na karcie, po czym otrzymujemy komunikat:


Jeśli tylko coś się zmieni lub znajdzie się metoda na skorzystanie z promocji to Wam o tym napiszę.

Wszystkim, którzy nie mogą zrealizować przelewu polecam wystawienie odpowiedniej opinii na Trustpilot i w sklepie Google.

50 zł w programie poleceń Azimo


W ramach promocji Azimo zgarniemy 50 zł premii (ok. 45 zł netto po odjęciu kosztów przewalutowania) za skorzystania z polecenia i wykonanie pierwszego przelewu.

Dodatkowo możemy polecić znajomych, rodzinę i otrzymać 50 zł za każde z pierwszych 10 poleceń (max. 500 zł premii).


Jak otrzymać 50 zł za skorzystanie z polecenia?

Warunki promocji są bardzo proste. W ramach programu poleceń Azimo polecony i polecający otrzymają po 50 zł.

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z linka polecającego i wykonasz pierwszy przelew na kwotę 500 zł (z czego 50 zł będzie już pochodziło z premii za skorzystanie z polecenia i 450 zł z Twojej karty).

Pewną trudnością jest potrzeba wykonania przelewu międzynarodowego. Na szczęście można w tym celu wykorzystać konto Monese założone w innej promocji (obecnie z premią 5 GBP na start). Niestety słyszałem, że Revolut może nie być już honorowany.


Schemat postępowania jest więc taki:
  • Zakładasz konto z linka polecającego
  • Robisz przelew na kwotę 500 zł (450 zł + 50 zł otrzymane z polecenia) np. na konto w funtach brytyjskich Monese
  • Otrzymane środki przelewasz na swoje konto Revolut
  • Wymieniasz środki na PLN
  • Zlecasz przelew z konta Revolut na twoje krajowe konto w PLNInstrukcja krok po kroku


Pierwszy krok to skorzystanie z polecenia i dokonanie szybkiej i prostej rejestracji w Azimo.

 Następnie przechodzimy do wykonania przelewu z użyciem kodu na 50 zł. Wpisujemy tutaj dane odczytane np. ze swojego konta Monese (8 cyfrowy numer konta + 6 cyfrowy kod banku - sort code):
Ważne, aby kliknąć "Mam kod promocyjny" i wybrać otrzymany kod:

Ostatni krok to wpisanie danych karty do wykonania darmowego przelewu Azimo i otrzymanie potwierdzenia przyjęcia płatności:


Teraz możemy już przejść do wypłaty środków. W moim wypadku był to przelew z Monese na konto Revolut, wymiana środków na złotówki i przelew bankowy na konto w mBanku.Jak szybko działa Azimo?

Poniżej przedstawiam dowód na szybkość działania przelewów Azimo. 

W moim wypadku całość operacji zajęła 1 godzinę i 22 minut, po których środki zostały zaksięgowane na brytyjskim koncie Monese:


Co ciekawe, partnerem do przelewania środków Azimo jest ... Revolut (The Currency Cloud):

Ile kosztował przelew Azimo?

Poniżej potwierdzenie, że na promocji Azimo zarobimy na czysto 45 zł. Kolejne 45 zł otrzymamy polecając Azimo w łańcuszku poleceń Azimo.50 zł za polecenie Azimo przez JakOszczedzic.pl


Jeśli chcecie, to dodatkowo możecie skorzystać z łańcuszka poleceń JakOszczedzic.pl.

W tym celu przed założeniem konta Azimo odezwij się do mnie na jakoszczedzic.pl@gmail.com lub przez formularz kontaktowy.

W mailu zwrotnym przekażę Ci link od osoby polecającej, a po założeniu przez Ciebie konta i wykonania pierwszego przelewu prześlij mi swój link polecający, który zostanie przekazany kolejnej osobie.

Dzięki temu każdy powinien zarobić na czysto 90 zł w promocji Azimo ;-) Jest to formuła, której nie znajdziecie nigdzie indziej w Internecie. Jest to mała forma podziękowania Ci za to, że odwiedzasz stronę JakOszczedzic.pl.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu polecać konto znajomym i zyskać jeszcze więcej.


50 zł za polecenie Azimo znajomym (max. 500 zł)

Jeśli skorzystałeś/aś już z polecenia, to możesz przejść do polecenia promocji Azimo znajomym. Za każde skuteczne polecenie również otrzymasz 50 zł.

Wystarczy, że Twój znajomy wykona przelew międzynarodowy na równowartość min. 450 zł + 50 zł otrzymanych od Azimo.


Linki / dokumenty:0 komentarze :

Prześlij komentarz