wtorek, 19 marca 2019

300 zł za kartę kredytową Mastercard w ING Banku ŚląskimRuszyła kolejna promocja karty kredytowej z premią na start w ING Banku Śląskim.

Tym razem do zgarnięcia jest znów wyższa premia w wysokości 300 zł za wyrobienie karty kredytowej. Niestety promocja wiąże się ze spełnianiem warunków przez okres aż 12 miesięcy! Tym samym nie ma już łatwej premii w ING Banku Śląskim.

Na dokładkę bank zapłaci 140 zł w zamian za założenie konta osobistego i spełnienie trzech warunków promocji.

Promocja trwa do 28 marca 2019 roku lub do wyczerpania puli 3300 wniosków. Bank poinformuje o wyczerpaniu limitu na stronie promocji.


300 zł za kartą kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim


Dla kogo?

Akcja przeznaczona jest dla osób, które od 1 października 2018 roku nie posiadają karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

Aby otrzymać kartę trzeba dodatkowo spełnić wymagania finansowe stawiane przez bank.

Jak otrzymać 300 zł ?


Złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard w ING Banku Śląskim za pomocą systemu bankowości, w oddziale banku lub przez infolinię podając kod promocyjny MC190313922. Jeśli nie podasz tego kodu, to niestety premia przejdzie Ci koło nosa!

Po otrzymaniu karty kredytowej w każdym z 12 miesięcy (od kwietnia 2019 r. do marca 2020 roku) wykonaj min. 4 płatności kartą. Za każdy miesiąc spełnienia warunków otrzymasz 25 zł premii.

Umowy o kartę nie można wypowiedzieć przed 30 kwietnia 2020 roku.

Tym samym jest to długoterminowa promocja i osobiście nie skorzystałbym z niej z uwagi na dosyć wyśrubowane warunki zwolnienia z opłat z karty kredytowe Mastercard w ING Banku Śląskim.


Karta kredytowa Mastercard w ING Banku Śląskiego


W ramach promocji zakładamy kartę kredytową Mastercard. Będzie ona prowadzona za darmo, jeśli w ciągu roku wykonamy płatności na łączną kwotę 6000 zł, tj. 500 zł miesięcznie.


Linki / dokumenty:

0 komentarze :

Prześlij komentarz