czwartek, 28 marca 2019

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 350 zł na start (+ 50 zł do 500 zł w akcji polecaj na JakOszczedzic.pl!)


Ruszyła kolejna promocja konta osobistego w Credit Agricole. Co istotne warunki uczestnictwa w promocji i warunki do otrzymania nagrody są niezwykle proste!

Zakładając konto możemy wybrać jedną z trzech opcji. Premię za przeniesienie niepotrzebnego konta z innego banku, premię za opłacanie rachunków oraz premię za płatności kartą.

Credit Agriole ruszył z 2 edycją programu poleceń! W dalszym ciągu można zgarnąć wyższą premię ;-)

Promocja trwa od 23 marca do 14 lipca 2019 r. 


350 zł za przeniesienie konta i 3 wpływy


Zacznę od prześwietlenia najłatwiejszej promocji z premią 300 zł za przeniesienie konta z innego banku. Bardzo dobrze sprawdzi się tutaj niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć.

Dzięki promocji Credit Agricole, to bank załatwi za nas formalności związane z zamknięciem starego konta. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków do przeniesienia (jeśli go tutaj nie ma to jeszcze nic straconego, warto skontaktować się z bankiem i zapytać).


Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 kwietnia 2018 roku nie posiadały konta osobistego w Credit Agricole oraz nigdy wcześniej nie korzystały z promocji konta z premią za przeniesienia konta w tym banku.


Aby otrzymać 350 zł premii:
 • Złóż wniosek o Konto dla Ciebie do 14 lipca 2019 r. wraz z kartą debetową wybierając premię za przeniesienie konta i wyrażając zgody marketingowe
  • Przygotuj numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć i przenieść
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
 • Podpisz druk "Zlecenia przekazywania środków" na kwotę min. 3000 zł
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 3000 zł (aby otrzymać 300 zł premii) lub min. 1000 zł (aby otrzymać 100 zł premii
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)
Im szybciej zapewnimy te trzy wpływy, tym szybciej otrzymamy premię. Dlatego polecam pierwszy wpływ zapewnić już  w miesiącu otwarcia konta.

Premia zostanie przekazana na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.


350 zł za płatności kartą z CAsaver


Jeśli nie chcesz przenosić konta z innego banku i wpływami 3000 zł to możesz skorzystać z drugiej możliwości "CAsaver z bonusem 50%".

Warunkiem uczestnictwa w tej promocji jest spełnienie dwóch warunków: zapewniania wpływów w wysokości min. 1000 zł i wykonania łącznych płatności kartą na min. 300 zł.

Credit Agricole będzie naliczał 50% premii od zaokrąglenia kwoty płatności kartą dzięki usłudze CAsaver. Każda płatność kartą będzie zaokrąglana do okrągłej kwoty (najlepszą opcją jest zaokrąglanie do 10 zł).

Kwota zaokrąglenia trafi na rachunek Oszczędzam, a bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń. W promocji CAsaver zyskać można 25 zł miesięcznie i 300 zł przez cały rok.


Aby otrzymać 350 zł premii w CAsaver:
 • Złóż wniosek o Konto dla Ciebie do 14 lipca 2019 r. wraz z kartą debetową wybierając opcję "CAsaver z bonusem 50%" (czyli dodatkowo uruchamiając usługę CAsaver)
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewniaj wpływy w wysokości min. 1000 zł
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)
 • W każdym z 12 miesięcy od założenia konta płać kartą min. 300 zł miesięcznie za zakupy w sklepach
  • Bank dorzuci 50% od kwoty zaokrąglenia każdej płatności do pełnych 10 zł (najłatwiejsza opcja), maksymalnie 25 zł miesięcznie
Premia będzie wypłacana do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Przykład:
Płacisz w sklepie kwotę 3 zł. Kwota ta jest zaokrąglana do 10 zł i 7 zł jest przekazywane na rachunek Oszczędzam. Bank dorzuca połowę od kwoty zaokrąglenia, tj. 3,5 zł.

Płacisz w sklepie 11 zł, bank zaokrągla tą kwotę do 20 zł, z czego 9 zł trafia na rachunek oszczędzający. Bank dorzuca 4,5 zł od tej płatności.


Program Poleceń, czyli dodatkowe 50 zł


Warunki do otrzymania premii 50 zł są już natomiast identyczne z tymi do otrzymania premii podstawowej.,

Wystarczy w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy trzeba zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł oraz wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych.

Premia zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.


Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!


Aby wygenerować swój kod polecający wypełnij specjalny formularz na stronie banku.

Jeśli masz już kod polecający, to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom. 

Przy czym kody osób, które założą konto z polecenia na blogu zostaną przekazane w pierwszej kolejności, tak aby czytelnicy otrzymali podwójną premię (jeśli nie do końca miesiąca to po starcie kolejnej edycji programu poleceń również będą na liście priorytetowej).


Konto dla Ciebie w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

Wystarczy zapewnić miesięcznie min. 1000 zł wpływy oraz wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem. Podobne zasadny mamy już w Banku Millennium oraz w Envelo Bank.


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu ww. warunków
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:
0 komentarze :

Prześlij komentarz