piątek, 24 maja 2019 AKTYWNA PROMOCJA

15 funtów (ok. 73 zł) w programie poleceń Monese


Popularny na blogu program polecający Monese uległ nieznacznej modyfikacji.

Nadal do zgarnięcia jest premia w wysokości 15 GBP, tj. ok. 73 PLN za założenie darmowego konta z darmową kartą oraz wykonanie jednej płatności na dowolną kwotę.

Zaletą promocji jest to, że zarówno konto jak i kartę do konta założymy całkowicie za darmo.

→ Przejdź do: 15 funtów (ok. 73 zł) za konto Monese 
(użyj kodu: DARIU738 )
15 funtów (ok. 71 zł) w programie poleceń Monese

Dla nieznających tematu przedstawię pokrótce temat Monese, będącym brytyjskim fintechem. Monese ma w ofercie darmowe konto europejskie w funtach brytyjskij (polecane z uwagi na wyższą premię ;-) ) lub w euro wraz z aplikacją mobilną do zarządzania tym kontem.

Monese od grudnia oferuje polskojęzyczną aplikację mobilną i obsługę w języku polskim. W serwisie Trustpilot Monese posiada niezwykle wysoką opinię 9,1 / 10 przy ponad 10 tys. opinii.

Dzięki trwającemu programowi poleceń Monese zyskać można 73 zł premii (15 GBP) za skorzystanie z polecenia i wykonanie jednej płatności darmową kartą. Po założeniu konta możesz polecać je dalej! Za każe polecenie otrzymasz również 73 zł (15 GBP)!

Warunkiem naliczenia premii jest zasilenie konta i wykonanie jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Najprościej zrobić to za pomocą konta Revolut, co w moim wypadku zajęło kilkanaście minut!


Jak otrzymać 15 GBP za skorzystanie z polecenia?

Pełną instrukcję rejestracji i dokonania wpłaty środków na konto Monese znajdziesz we wcześniejszym prześwietleniu programu poleceń Monese. W skrócie wygląda to tak.

Dokonujemy rejestracji za pomocą linka. Automatycznie powinien Wam się wczytać mój kod polecający DARIU738 . Jeśli macie kod od znajomego to oczywiście możecie go wykorzystać.

Do zasilenia konta Monese używamy niezwykle pomocnej i również darmowej aplikacji Revolut (konto Revolut można zasilić poprzez TransferGo za co otrzymamy dodatkowe 10 GBP :)

Po zasileniu konta wysyłany przelew na numer konta podany w aplikacji Monese i czekamy na jego zaksięgowanie.

Po otrzymaniu karty, dokonujemy jej aktywacji i płacimy raz w sklepie. W ciągu 48 godzin od wykonania płatności otrzymamy 15 funtów premii i możemy od razu przystąpić do wypłaty środków.

W tym celu również najkorzystniej również wykorzystać Revolut. Przelewamy tutaj pozostałe na koncie Monese środki, dokonujemy przewalutowania i wysyłamy na konto w polskim banku.


15 GBP za każde kolejne polecenie

Po założeniu konta Monese i zgarnięciu premii 15 GBP, możesz polecić aplikację kolejnej osobie podając swój kod polecający (zakładka "Zaproś i zarabiaj").


Linki / dokumenty:0 komentarze :

Prześlij komentarz