środa, 19 czerwca 2019

50 zł dla uczniów ze średnią min. 4,0 + 380 zł w pozostałych promocjach Santander!


Santander ruszył z ciekawą promocją "50 zł dla uczniów ze średnią minimum 4,0 na świadectwie", dzięki której uczniowie w wieku od 13 do 19 lat otrzymają łatwe 50 zł premii.

Jeśli nie macie jeszcze konta w Santander i oprócz konta dziecka założycie również konto dla siebie lub macie skończone 18 lat to możecie promocję połączyć z aktualnie trwającymi promocjami z premią 380 zł zgarniając rekordowe 430 zł premii!

Promocja trwa do 30 września 2018 r.


50 zł za świadectwo ze średnią min. 4,0


Promocja dotyczy założenia Konta Jakie Chcę z kartą dopasowaną oraz dostępem do bankowości elektronicznej.

Jak już wspomniałem na wstępie najkorzystniej będzie połączyć promocję ze świadectwem z aktualnie trwającymi promocjami dla dorosłych: kumulacja promocji konta Santander z premią 380 zł.

Konto rodzica trzeba będzie założyć najpierw, po czym wystarczy udać się z dzieckiem i świadectwem do placówki banku załatwić formalności związane z promocją dziecka.


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów lub szkół ponadgimnazjalnych w wieku od 13 do 19 lat włącznie, którzy za rok szkolny 2018/2019 uzyskali świadectwo ze średnią ocen min. 4,0.

Dodatkowym warunkiem jest nie posiadanie konta w Santander od dnia 1 maja 2018 roku do dnia otwarcia konta. Niepełnoletni będą musieli udać się do banku z rodzicem lub opiekunem prawnym.


Jak otrzymać 50 zł do Konta Jakie Chcę?

Pierwszym krokiem jest otwarcie Konta Jakie Chcę z kartą Dopasowaną i dostępem do bankowości internetowej do dnia 30 września 2019 r.

Niezbędne będzie przy tym wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i utrzymanie ich do dnia wypłaty nagrody.


Najpóźniej do 30 września 2019 r. należy przedstawić w placówce banku świadectwo szkolne za rok szkolny 2018 / 2019 ze średnią ocen min. 4,0 podpisując przy tym regulamin promocji.

Nagroda zostanie przekazana na rachunek osobisty do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Dobrą wiadomością jest fakt, że promocja 50 zł za świadectwo łączy się z innymi promocjami banku. Poniżej przedstawię zatem możliwości połączenia jej z innymi promocjami banku i zgarnięcia jak najwyżej premii.


Dodatkowe 80 zł dla nieletnich w Programie Poleceń


Zakładając konto warto skorzystać z programu poleceń, dzięki czemu oprócz premii 50 zł za świadectwo zgarniemy też łatwe 80 zł za skorzystanie z polecenia. Odsyłam tutaj do prześwietlenia programu poleceń Santander. Osoby niepełnoletnie mogą więc zgarnąć łącznie 130 zł premii.

Aby otrzymać dodatkowe 80 zł premii trzeba będzie podczas zakładania konta podać kod polecający (możesz wykorzystać mój pewny kod: 1000710686).

Dodatkowo do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta trzeba będzie:
 • zalogować się przynajmniej jeden raz w bankowości elektronicznej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
 • wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą karty debetowej, karty mobilnej debetowej lub BLIK'a 


Nawet 380 zł w pozostałych promocjach dla pełnoletnich


Najlepiej na założeniu konta w Santander wyjdą osoby w wieku od 18 do 19 lat włącznie. Tylko te osoby mogą połączyć wszystkie trwające promocje banku zgarniając rekordowe 430 zł.

Rodzice mogą z kolei skorzystać z wszystkich promocji dla dorosłych zgarniając 380 zł premii, o czym przeczytasz w osobnym wpisie: 380 zł za Konto Jakie Chcę w Santander


Dla kogo?

Warunkiem połączenia wszystkich promocji jest nie posiadanie konta w BZ WBK / Santander od 1 kwietnia 2018 roku do dnia złożenia wniosku o konto.


Jak otrzymać dodatkowe 230 zł za Konto Jakie Chcę?
 • Do 30 czerwca 2019 r. na złóż promocyjny wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą Visa Dopasowana 
  • Podaj przy tym kod polecający. Możesz wykorzystać pewny kod: 1000710686
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz wolę otrzymywania korespondencji w sposób elektroniczny (porozumienie na temat elektronicznych kanałów kontaktu)
 • Umowę o konto podpisz do 15 lipca 2019 r.
 • W ciągu miesiąca od otwarcia konta: 
  • Zapewnij łączne wpływy w wysokości min. 1000 zł
  • Wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 300 zł
Odbiór nagród:
 • Do 21 sierpnia 2019 r. otrzymasz od Organizatora informację  przyznaniu bonusu oraz linkiem do uzupełnienia formularza odbioru nagrody
 • W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości e-mail, uzupełnij w/w formularz
Premię 80 zł za skorzystanie z polecenia otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków. Nagroda pieniężna od Rankomat w wysokości 100 zł zostanie przesłana na konto osobiste założone w promocji do 31 sierpnia 2019 r. Natomiast bon 50 zł do Biedronki może zostać przesłany wcześniej osobną wiadomością SMS lub e-mail.

Premię 50 zł za świadectwo otrzymasz jak już wspomniałem wyżej w miesiącu następującym po miesiącu przedstawienia świadectwa w placówce banku.


Jak otrzymać 150 zł za wpływ wynagrodzenia?

Osobną kwestią pozostaje premia za przelew wynagrodzenia. Tutaj raczej mało która osoba w wieku do 20 lat pracuje, warto jednak wspomnieć o możliwości zgarnięcia 150 zł za trzy wpływy wynagrodzenia:
 • Po założeniu konta wystarczy przez trzy kolejne miesiące po złożeniu dyspozycji przelewy wynagrodzenia spełnić dwa warunki:
  • Zapewnić wpływ wynagrodzenia w jednorazowej wysokości min. 1000 zł
  • Wykonać min. 5 transakcji kartą 


Konto Jakie Chcę: Szczegóły, opłaty i prowizje


Najważniejsze opłaty do Konta Jakie Chcę w BZ WBK

Opłata

Wiek - do 26 lat
Wiek - ukończone 26 lat

Prowadzenie kontaBez opłatBez opłat
Prowadzenie karty0 zł w przypadku wykonania 5 płatności0 zł po wykonaniu 5 płatności kartą
Wypłata gotówki z bankomatów własnychBez opłatBez opłat
Wypłata w pozostałych bankomatach w kraju
poza pakietem
Bez opłat5,00 zł
wypłata w ramach usługi cash backBez opłat1,50 zł
Pakiet wypłat w bankomatach w PolsceBez opłat7,00 zł
Wypłata BLIK w bankomatachBez opłatBez opłat
Wypłata za granicą poza pakietemBez opłat10,00 zł
smsKodBez opłatBez opłat
Wpłata gotówki we wpłatomatach własnychBez opłatBez opłat
Przelew online ElixirBez opłatBez opłat
Przelew natychmiastowy (Express Elixir, Blue Cash)Bez opłatBez opłat
Zlecenia stałeBez opłatBez opłat
Polecenie zapłatyBez opłatBez opłat
Przelew24Bez opłatBez opłat


Linki / dokumenty:0 komentarze :

Prześlij komentarz