piątek, 16 sierpnia 2019

Nawet 163 zł w czterech prostych akcjach! 15 GBP w programie poleceń Monese, 10 GBP za przelew TransferGo, 20 zł za aplikację Revolut oraz 5 GBP za aplikację Curve!


Kolejny raz Monese podwyższył stawkę i wypłaca po 15 GBP (ok. 72 zł) za ściągnięcie aplikacji mobilnej i założenie konta oraz wykonanie jednej płatności na dowolną kwotę, mogą to być nawet zapałki ;-).

Do zasilenia konta Monese używamy świetnej i darmowej aplikacji Revolut, którą obecnie założymy zgarniając 25 zł premii na start.

Z kolei konto Revolut możemy zasilić poprzez TransferGo za co otrzymamy kolejne 10 GBP.

Wisienką na torcie będzie skorzystanie z aplikacji Curve zastępującej wszystkie Twoje karty w portfelu i zgarnięcie kolejnych 5 GBP dla obu stron w programie polecającym Curve.

Łącznie da nam to 30 GBP oraz 20 zł premii, co daje ok. 163 zł premii. To jeszcze nie wszystko! Po skorzystaniu z opisywanych promocji, możecie je polecić znajomym, rodzinie, dzięki czemu zyskacie podwójnie!


Krok 1: 25 zł w programie poleceń RevolutAktualizacja: Ruszyła nowa promocja z premią 25 zł na start!

Revolut, którego już chyba nie trzeba nikomu przedstawiać, ruszył ze świetnym programem poleceń, dzięki któremu zyskamy 20 zł 25 zł premii korzystam już od stycznia tego roku i z każdym miesiącem jestem jej coraz większym fanem!

Promocja programu poleceń będzie trwał jeszcze tylko przez 19 dni.

Osobiście mogę potwierdzić, że nie ma lepszego produktu na rynku do zagranicznych wojaży! Revoluta używam aktywnie od stycznia 2018 roku i przy okazji pomaga mi on w wypełnianiu warunków niektórych promocji bankowych (dzięki darmowym zasileniom konta kartą).

Jeśli interesuje Was dokładne przedstawienie oferty to zapraszam Was do prześwietlenia oferty Revolut.


1. Rejestracja z polecenia

Aby skorzystać z możliwości zamówienia darmowej karty fizycznej i zgarnięcia 20 25 zł na start trzeba skorzystać z linka polecającego.

Proces rejestracji jest bardzo prosty. Z uwagi na wymogi prawne stawiane firmom takim jak Revolut, wymagane jest zeskanowanie dokumentu (prawo jazdy, dowód osobisty, paszport) oraz zrobienie sobie zdjęcia (selfie) za pomocą aplikacji Revolut.

Oczywiście wymagane jest też podanie prawdziwego adresu zamieszkania (na który przyjdzie darmowa karta wielowalutowa), adresu e-mail i nr telefonu, który będzie nam służył do logowania w aplikacji Revolut.

Kolejnym krokiem będzie zasilenie konta Revolut kwotą min. 20 zł, które możemy dokonać za pomocą TransferGo za co otrzymamy premię (patrz kolejny punkt).


2. Zamówienie darmowej karty

Po zasileniu konta (poprzez TransferGo lub używając innej karty dowolnego banku) możemy przejść do zamówienia darmowej karty Revolut. 

Kartę zamówicie przechodząc do zakładki "Karty" i wybierając kartę fizyczną. Zamówienie pierwszej karty fizycznej dla nowych klientów Revolut będzie darmowe po skorzystaniu z linka polecającego. Karta powinna do Was dojść w ciągu kilku dni.

Wielką zaletą Revolut jest to, że już chwilę po zamówieniu w aplikacji karty fizycznej, możemy z niej korzystać przy zakupach internetowych (np. w chińskich sklepach płacąc w USD i oszczędzając przy tym na przewalutowaniu).

Jeśli zaś chodzi o bezpieczeństwo, to kartę w każdej chwili można zablokować/odblokować jednym kliknięciem! Można też w prosty sposób ustawić limity płatności.


3. Dokonanie pierwszego zakupu

Ostatnim krokiem będzie wykonanie pierwszej płatności z użyciem karty Revolut. Możecie go dokonać zarówno w internecie jak i fizycznie w dowolnym sklepie oferującym płatności kartą.Krok 2: 10 funtów za pierwszy przelew TransferGo

Aby zyskać całą premię korzystamy teraz z programu poleceń TrasferGo, dzięki czemu zgarniemy klejne 10 GBP (ok. 47 PLN) za wykonanie darmowego przelewu w TranferGo oraz 10 GBP za każdą poleconą osobę.

W tym celu wystarczy, że dokonasz rejestracji z linka polecającego lub wpiszesz kod polecający (możesz wykorzystać mój kod: odbierz10gbp).

Następnie po wykonaniu niezbędnych weryfikacji, wykonujemy przelew na nasze konto Revolut o wartości min. 50 funtów. Co istotne, pierwszy standardowy przelew (z czasem realizacji kilku dni) w TransferGo zostanie wykonany zupełnie za darmo!

Aby w Revolut zobaczyć dane konta w funtach brytyjskich (GBP), trzeba w aplikacji dodać subkonto w tej walucie (Pulpit -> Konta -> Więcej -> Dodaj konto) i następnie wejść w jego szczegóły:

Następnie możemy przejść do wykonania przelewu na stronie TransferGo. Sort code jest Numerem rozliczeniowy banku, , natomiast Numer rachunku w TransferGo to Konto w Revolut:Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość wykonania przelewu z rachunku karty płatniczej. Taka usługa jest jednak już obarczona prowizją w wysokości 0,5%.

Usługi TransferGo są jak najbardziej bezpieczne. Pozytywne opinie na ich temat można znaleźć w Internecie.

→ Przejdź do: 10 funtów w programie poleceń TransferGo
(użyj kodu odbierz10gbp).


Krok 3: 15 funtów (ok. 72 zł) w programie poleceń Monese

Promocja Monese jest bardzo popularna i nie jest tak bez powodu. Promocje w bankach nie są tak proste i wymagają spełnienia warunków przed dłuższy czas. Tutaj natomiast premię otrzymamy od razu po wykonaniu jednej płatności.

Zaletą promocji jest też to, że zarówno konto jak i kartę do konta założymy całkowicie za darmo.

Jeśli nie mieliście jeszcze do czynienia z Monese i podobnymi aplikacjami brytyjskich fintechów, to pokrótce przedstawię temat.

Monese ma w ofercie darmowe konto europejskie w funtach brytyjskich lub w euro wraz z aplikacją mobilną do zarządzania tym kontem. Osobiście z uwagi na wyższą premię polecam założyć konto w GBP, chyba że potrzebne jest Wam takie konto w EUR, wtedy otrzymacie 15 EUR premii na start, tj. ok. 65 zł.

Co ciekawe, Monese już od grudnia oferuje polskojęzyczną aplikację mobilną i obsługę w języku polskim. Posiada też niezwykle wysoką opinię w serwisie Trustpilot 8.9 / 10 przy ponad ok. 12 tys. opinii.

Dzięki trwającemu programowi poleceń Monese zyskamy łatwe 72 zł premii (15 GBP) za skorzystanie z polecenia i wykonanie jednej płatności darmową kartą. Po założeniu konta możesz polecać je znajomym dzięki czemu otrzymasz również 72 zł (15 GBP) za polecenie a Twoi znajomi premię na start!

Warunkiem naliczenia premii jest zasilenie konta i wykonanie jednej płatności kartą na dowolną kwotę. Najprościej zrobić to za pomocą konta Revolut, co w moim wypadku zajęło kilkanaście minut!

Uwaga! Obecnie warunki uległy zmianie i lepiej poczekać na powrót promocji z najwyższą premią 15 GBP.


Jak otrzymać 15 GBP w programie poleceń Monese?

Pełną instrukcję rejestracji i wpłaty środków na konto Monese znajdziesz we wcześniejszym prześwietleniu programu poleceń Monese. W skrócie wygląda to tak.

Dokonujemy rejestracji za pomocą linka polecającego. Automatycznie powinien Wam się wczytać mój kod polecający DARIU738 .  Jeśli nie to, należy go wpisać w odpowiednie pole podczas zakładania konta. Jeśli macie kod od znajomego to oczywiście możecie go wykorzystać.

Do zasilenia konta Monese używamy świetnej i darmowej aplikacji Revolut, którą obecnie założymy zgarniając 20 zł premii na start. Natomiast konto Revolut można zasilić poprzez TransferGo za co otrzymamy kolejne 10 GBP :)

Po zasileniu konta wysyłany przelew na numer konta podany w aplikacji Monese i czekamy na jego zaksięgowanie.

Po otrzymaniu karty, dokonujemy jej aktywacji i płacimy raz w sklepie. W ciągu 48 godzin od wykonania płatności otrzymamy 15 funtów premii i możemy od razu przystąpić do wypłaty środków.

W tym celu również najkorzystniej również wykorzystać Revolut. Przelewamy tutaj pozostałe na koncie Monese środki, dokonujemy przewalutowania i wysyłamy na konto w polskim banku.

→ Przejdź do: 15 funtów (ok. 73 zł) za konto Monese 
(użyj kodu: DARIU738 )


Krok 4: 5 funtów w programie poleceń Curve


Hasłem aplikacji Curve jest "Wszystkie karty w jednej". Ideą aplikacji jest zastąpienie wszystkich Twoich kart z portfela za pomocą jednej karty.

Wszystkie informacje na temat tej prostej aplikacji znajdziesz w prześwietleniu aplikacji mobilnej Curve. Teraz natomiast skupię się na krótkiej instrukcji zgarnięcia 5 GBP na start.

Zasady zgarnięcia 5 GBP są bardzo proste.

Pierwszym krokiej jest skorzystanie z z linka polecającego JakOszczedzic.pl (podczas rejestracji powinien pojawić się kod QD4WM).

Jeśli w momencie zamawiania karty nie zobaczysz kodu polecającego to musisz kliknąć "Have a referral / promo code" i wpisać wyżej podany kod. W przeciwnym razie nie otrzymasz premii na start.


Na końcu rejestracji swojego konta trzeba będzie dodać przynajmniej jedną kartę płatniczą, która później będzie zastąpiona przez kartę Curve. Ta przyjdzie do Was pocztą na adres podany w rejestracji.

Premia zostanie wypłacana po dokonaniu pierwszego zakupu kartą Curve. Wypłata nastąpi w formie punktów Curve Rewards. 1 punkt to równowartość 1 pensa. Za polecenie otrzymamy więc 500 punktów o równowartości 5 GBP.

Po założeniu konta i karty możecie sami polecać Curve znajomym! Za każde polecenie również otrzymacie po 5 GBP!

→ Przejdź do: Curve z premią 5 GBP na start i darmową kartą
(pamiętaj o podaniu kodu QD4WM )

To wszystko.

Teraz możesz sam/sama polecać powyższe programy poleceń, dzięki czemu Twoja premia ulegnie zwielokrotnieniu!0 komentarze :

Prześlij komentarz