piątek, 6 września 2019

10 zł na bilety komunikacji miejskiej w aplikacji JakDojade za płatność Google Pay


Ruszyła ciekawa promocja dla osób podróżujących komunikacją miejską w wybranych polskich miastach. JakDojade postanowiło promować możliwość kupna biletów bezpośrednio w swojej aplikacji mobilnej.

Tylko teraz, do 28 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 72800 doładowań, JakDojade dorzuci 10 zł premii w zamian za pierwsze doładowanie konta w aplikacji za pomocą Google Pay.Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

10 zł premii na bilety JakDojade z Google Pay


JakDojadę rozszerzyło możliwość doładowania konta za pomocą Google Pay. Przy tej okazji ruszyła świetna promocja dla osób kupujących jednorazowe komunikacji miejskiej.

Do zgarnięcia jest niesamowicie łatwe 10 zł do wykorzystania na kolejny zakup biletów komunikacji miejskiej przez aplikację JakDojade.

Aby je otrzymać wystarczy dokonać pierwszego doładowania swojego e-portfela w aplikacji za pomocą Google Pay.


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które zainstalowały bądź zainstalują najnowszą wersję aplikacji mobilnej JakDojadę oraz nigdy wcześniej nie doładowały jej / nie kupiły biletu za pomocą płatności Google Pay.

Bilety komunikacji miejskiej można obecnie kupić w miastach:


Jak otrzymać 10 zł premii?
  • Do wyczerpania puli 72 800 doładowań, jednak nie później niż 28 października 2019 r. doładuj swoje konto w aplikacji JakDojade lub po prostu kup bilet komunikacji miejskiej płacąc przez Google Pay
Twoje konto zostanie doładowane kwotą 10 zł, którą możesz wykorzystać na zakup kolejnych biletów. Z promocji skorzystać można jednokrotnie.

0 komentarze :

Prześlij komentarz