środa, 25 września 2019 AKTYWNA PROMOCJA

200 zł za regularne inwestowanie + ostatnia chwila na 140 zł za konto osobiste w ING Banku Śląskim

Ruszyła III edycja promocji "Im więcej inwestujesz, ty więcej zyskujesz" w ING Banku Śląskim.

Do zgarnięcie jest nawet 200 zł premii za zainwestowanie w fundusze inwestycyjne za pośrednictwem ING Banku Śląskiego. Akcja potrwa do 30 października 2019 r.

Osoby, które nie posiadają jeszcze konta osobistego w ING Banku Śląskim mogą jeszcze tylko do 30 września dodatkowo zgarnąć 140 zł za otwarcie i przetestowanie Konta Direct.

Warto dodać, że od jakiegoś czasu, konto osobiste w ING można założyć za pomocą przelewu weryfikacyjnego, co mocno upraszcza i skraca cały proces. Na tą chwilę dostępne są przelewy weryfikacyjne z Alior Banku, Banku Pocztowego, Eurobanku, mBanku, Pekao SA oraz Santander Banku.


140 zł za Konto Direct


To już ostatnie chwile na skorzystanie z promocji konta osobistego w ING Banku Śląskim.

Do zgarnięcia jest 100, 120 lub 140 zł premii na start. Za spełnienie warunku podstawowego otrzymasz 100 zł premii. Jeśli dodatkowo wykonasz co najmniej trzy płatności BLIK to bank przyzna dodatkowe 20 zł premii. Kolejne 20 zł otrzymasz za zapewnienie min. 1 wpływu wynagrodzenia.

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji.

Jeśli nie masz jeszcze ukończonych 26 lat, to możesz skorzystać z łatwiejszej promocji Konta Mobi z premią 140 zł.

Premia za założenie konta zostanie wypłacona do 10 grudnia 2019 r. na darmowe konto oszczędnościowe otwarte razem z kontem osobistym.

→ Przejdź do: Konto w ING z premią 140 zł na start


Nawet 200 zł za zainwestowanie w fundusze poprzez ING


Dla kogo?

Aby skorzystać z promocji, na dzień zapisywania się do promocji nie można posiadać jednostek funduszy inwestycyjnych kupionych poprzez systemy ING Banku Śląskiego (nie dotyczy IKE, które nie wyklucza z promocji).


Aby otrzymać 100, 150 zł lub 200 zł premii:
 • Nie później niż do 31 października 2019 roku zaloguj się do bankowości elektronicznej i w sekcji Oferta ING -> Promocje, wybierz akcję funduszy klikając przycisk "Skorzystaj z promocji"
  • Niezbędne będzie wypełnienie krótkiej ankiety inwestycyjnej (wymaganie prawne) i podpisanie umowy na przyjmowanie zleceń nabycia i odkupienia funduszy inwestycyjnych
  • Do uczestnictwa w promocji niezbędne będzie posiadanie bezpłatnego otwartego konta oszczędnościowego
 • Po zapisaniu się do promocji, kup jednostki funduszy za min. 300 zł
 • Następnie złóż dyspozycję regularnego inwestowania na kwotę: 
  • 300 zł, aby zyskać premię 100 zł
  • 500 zł, aby otrzymać 150 zł premii
  • 1000 zł, aby otrzymać 200 zł premii
 • Do 30 kwietnia 2020 roku dokonaj co najmniej 6 nabyć jednostek funduszy na podstawie dyspozycji regularnego inwestowania
 • Do 8 maja 2020 roku utrzymaj aktywną dyspozycję regularnego inwestowania wraz z jednostkami uczestnictwa
Premia zostanie przekazana na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 maja 2020 roku.

Co ciekawe, wystarczy tak naprawdę trzymać w funduszach cały czas kwotę 300 zł, a kwotę z dyspozycji regularnego oszczędzania można wypłacać zaraz po jej zrealizowaniu!

Podsumowując, aby otrzymać premię trzeba będzie łącznie zainwestować:
 • 100 zł premii: Pierwsza wpłata 300 zł + 300 zł w ramach dyspozycji regularnego inwestowania (które można wypłacić po zrealizowaniu dyspozycji)
 • 150 zł premii: 300 zł + 500 zł
 • 200 zł premii: 300 zł + 1000 zł
Podsumowując, aby otrzymać premię należy zrealizować przelew na nabycie jednostek wybranego funduszu oraz 6 kolejnych przelewów w ramach DRI (Dyspozycji Regularnego Inwestowania), co daje nam łącznie aż nabyć na łączną kwotę 600 zł, 800 zł lub 1300 zł.

Warunki są więc dużo bardziej korzystnie niż w poprzednich edycjach akcji!


Uwaga!

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Każdy podejmuje decyzję o inwestycji w fundusz na własną rękę. Jeśli nie znasz się na inwestowaniu to najrozsądniejszy będzie zakup jednego z bezpiecznych funduszy, np. poprzez Pakiet Ostrożny.


Linki / dokumenty:


0 komentarze :

Prześlij komentarz