środa, 9 października 2019

200 zł premii za założenie karty kredytowej Banku Millennium (+ 200 zł za konto i 2,7% dla chętnych)

Nie było zaskoczenia ;-) Bank Millennium kolejny raz przedłużył promocję karty kredytowej z premią 200 zł na start za spełnienie prostych warunków.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Banku Millennium, to możesz skorzystać z prostej promocji i otrzymać 200 zł premii za konto, a po jakimś czasie założyć kartę kredytową zgarniając kolejne 200 zł.

Promocja trwa od 8 października do 8 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli 2000 wniosków, o czym bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

200 zł za kartę kredytową Banku Millennium


Do wyboru mamy kartę Millennium Impresja i Millennium Alfa ze zwrotem do 760 zł (5% moneyback) oraz kartę Gold z bezpłatnym ubezpieczeniem podróżnym, ale bez moneyback.

Dodatkowo, uczestnicy promocji zostaną zwolnieni z opłaty za prowadzenie karty za pierwszy rok po wykonaniu nią zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie.


Dla kogo?

Z promocji mogą skorzystać aktualni klienci posiadający konto osobiste w Banku Millennium, którzy nie posiadają karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2017 roku oraz nie byli w tym czasie w trakcje wnioskowania o kartę.


Jak otrzymać 200 zł premii?
  • Do 8 listopada 2019 r. złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem min. 3000 zł (Impresja, Alfa) lub z limitem min. 5000 zł (karta Gold) za pomocą bankowości internetowej Millenet (Karty -> Wnioski -> Karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną banku 
  • W każdym z trzech kolejnych miesięcy (tj. do końca grudnia, w styczniu i w lutym) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł
Wypłata premii w wysokości 200 zł nastąpi do końca marca 2020 r. na rachunek karty kredytowej. Wtedy też możesz zdecydować, czy nadal chcesz korzystać z tej karty.


Karta kredytowa Millennium Impresja - do 5% zwrotu w wybranych sklepach


Karta kredytowa Impresja to zwrot do 5% w ponad 20 sklepach wymienionych powyżej. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Carrefour, gdzie za każde wydane 30 zł otrzymamy premię 1,50 zł w forimie e-Bonu na kolejne zakupy.

W ramach promocji, nie zapłacimy za prowadzenie karty kredytowej przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie.

Po 10 miesiącach używania karty (tak, aby mieć możliwość wypowiedzenia umowy bez ponoszenia opłat) można spróbować negocjować z bankiem zwolnienie z opłaty na kolejny rok prowadzenia karty.
Karta kredytowa Millennium Alfa: 5% zwrotu w wybranych sklepachKarta kredytowa Millennium Alfa to również 5% zwrotu u wybranych partnerów banku. Tutaj jednak dostępnych jest 7 partnerów (Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, Empik, Cinema City oraz TravelPlanet.pl).

Każdy powinien sam wybrać, która karta jest dla niego bardziej opłacalna. Poza zwrotem brak jest w zasadzie różnic między tymi kartami. Karta Impresja jest w zamyśle przeznaczona dla kobiet, natomiast karta Alfa dla mężczyzn.
0 komentarze :

Prześlij komentarz