piątek, 25 października 2019 AKTYWNA PROMOCJA

Nowość! 50 zł za założenie konta Twisto + 50 zł za każde polecenie oraz 182 zł w innych programach poleceń!

Kolejny FinTech ruszył z programem poleceń, dzięki czemu mamy okazję do zgarnięcia łatwej premii 50 zł na start + 50 zł za każdą poleconą osobę!

Mowa o Twisto, które oferuje niezwykle wygodną metodę płatności za zakupy internetowe jednym kliknięciem z możliwością odroczonej płatności! Twisto zapłaci za nas za dokonane zakupy, a my będziemy mieli 21 dni na zapłacenie za towar.

Oprócz tego programu, wciąż możemy skorzystać z innych popularnych programów: Monese z premią 75 zł, TransferGo z premią 50 zł, Revolut  premią 33 zł oraz Curve z premią 25 zł. O tych programach pisałem wczoraj i odsyłam do prześwietlenia tych programów poleceń.

Łącznie da nam to 232 zł premii. To jeszcze nie wszystko! Po skorzystaniu z opisywanych promocji, możecie je dalej polecać znajomym, rodzinie, dzięki czemu zyskacie jeszcze więcej!

→ Przejdź do: Konto Twisto z premią 50 zł na start w ramach programu poleceń
Jeśli pojawi się poje na kod to podaj: DARIUSZW


50 zł w programie poleceń Twisto

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do założenia konta w serwisie Twisto.pl za pomocą linka polecającego oraz przejścia pozytywnej weryfikacji.

Środki w wysokości 50 zł na start zostaną udostępnione na koncie Twisto i będą mogły zostać wykorzystane w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto (obecnie 211 sklepów) lub gdziekolwiek indziej po zamówieniu karty Twisto (ja właśnie swoją zamówiłem i dam znać jak przyjdzie).


Rejestracja

Aby otrzymać premię 50 zł na start przechodzimy do rejestracji na stronie Twisto.pl z użyciem kodu DARIUSZW

Proces rejestracji jest prosty aczkolwiek wymaga podania wielu danych. Polecam przeprowadzić go z komputera / laptopa.

Podanie wszystkich danych jest wymagane prawem oraz związane jest z tym, że Twisto udostępnia nam darmowy kredyt na okres 21 dni, musi więc zbadać naszą wiarygodność.

Wymagane będzie też wyrażenie zgody na kontakt za pośrednictwem urządzeń końcowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w celu przeprowadzenia Promocji.

Ostatnim krokiem w rejestracji jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. 

Proces weryfikacji może zająć do 2 dni z uwagi na to, że przelew weryfikacyjny wykonywany jest na konto w ING Banku Śląskim i prawdopodobnie weryfikacja dokonywana jest ręcznie.

Wszystkie informacje na temat programu poleceń i wymagań do otrzymania premii znajdziecie też w regulaminie promocji "Bonus z Twisto".

W moim przypadku Twisto udostępniło limit 2500 zł, z którego mogę korzystać za darmo do 21 dni podobnie jak w przypadku kart kredytowych.
Konkurs dla najaktywniejszych

Twisto przygotowało też konkurs zachęcający do aktywnego polecania swoich usług znajomym, rodzinie, itd.

Przypomnę, że za założenie konta na Twisto obie strony (polecający i polecony) otrzymają po 50 zł premii.

W ramach konkursu do wygrania są:
  • 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy,
  • 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres jednego miesiąca
  • 3x telefon Apple iPhone Xs 64GB
  • 8x smart zegarek Apple Watch series 4
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie Twisto.pl i przejść pozytywnie weryfikację (niestety nie należy ona do najłatwiejszych).

Po przejściu etapu weryfikacji należy przejść do zakładki "moje benefity", gdzie znajdziesz swój link do poleceń. Teraz wystarczy już za jego pomocą, polecać Twisto znajomym. Za każdą kompletną rejestrację obok premii za polecenie otrzymasz punkty.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 r. jest więc jeszcze sporo czasu do załapania się na nagrody. Więcej informacji o konkursie znajdziecie w regulaminie.


Zapraszam też do wczorajszego prześwietlenia programów Revolut, Monese, Curve i TransferGo.0 komentarze :

Prześlij komentarz