poniedziałek, 7 października 2019 PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Chwyć 200 zł za Konto 360º w Banku Millennium (+ 2,7% na koncie oszczędnościowym dla chętnych)

Bank Millennium ruszył z kolejną promocją Konta 360º z premią na start.

W ramach akcji "Chwyć 200 zł" do zgarnięcia jest 200 zł premii za trzykrotne spełnienie warunków zwalniających z opłat za konto i kartę. Tym samym, udział w promocji nie będzie nas kosztował ani grosza!

Po założeniu konta będzie można zyskać dodatkowe 200 zł za skorzystanie z promocji karty kredytowej Impresja lub Alfa z 5% moneyback zyskując łącznie co najmniej 400 zł premii za konto i kartę.

Jedną z głównych zalet konta w Bank Millennium jest świetne Konto Oszczędnościowe na 2,7% w skali roku do 100 000 zł.

Promocja trwa do 4 listopada 2019 roku.

→ Przejdź do: Łatwe 200 zł za przetestowanie Konta 360º 


200 zł za 3 płatności i 3 wpływy


Zasady promocji są niezmiennie proste i nie wymagają od nas wykonywania dużych płatności jak ma to miejsce w innych bankach.

Bank Millennium przekażę 200 zł premii w zamian za przetestowania konta osobistego mając nadzieję, że konto przypadnie nam do gustu i że w przyszłości przeniesiemy tutaj swoje finanse.

Przy okazji bank przyzwyczai nas do spełnienie dwóch prostych warunków (zapewnienia jednego wpływu i wykonania jednej płatności), dzięki którym konto wraz z kartą i bankomatami będzie prowadzone za 0 zł.


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają konta osobistego w Banku Millennium (oraz w przejętym Eurobanku) i nigdy wcześniej nie korzystały z akcji promocyjnej Konta 360º z premią na start.


Jak otrzymać 200 zł premii?
 • Do 4 listopada 2019 r. na dedykowanej stronie promocji złóż wniosek o Konto 360º wraz z kartą debetową (lub Konto 360º Student dla osób poniżej 26 lat).
  • Składając wniosek o konto zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku oraz podmiotów powiązanych i współpracujących z Bankiem oraz utrzymaj te zgody do dnia przekazania nagrody
 • Umowę podpisz do 7 listopada 2019 r.
 • W trzech kolejnych miesiącach, tj. w listopadzie, grudniu i styczniu spełnij po dwa warunki zwalniające z opłat za konto:
  • Zapewnij łączne wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, przy czym może to być przelew bądź suma przelewów z własnego konta w innym banku
  • Dokonaj co najmniej jedną płatność kartą do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub w Internecie
 • Do 31 stycznia 2020 r. aktywuj aplikację mobilną banku
To wszystko! Prawda, że łatwe warunki?
Pamiętaj, że za utrzymanie konta wraz z kartą nie zapłacisz ani grosza spełniając dwa proste warunki w każdym miesiącu.


Kiedy otrzymam 200 zł premii?

  Banku Millennium przekaże 200 zł premii na rachunek założony w promocji do 28 lutego 2020 roku.

  Wtedy też możesz zdecydować, czy konto spełnia Twoje wymagania i je zachowujesz, czy też je po prostu zamykasz zachowując premię bez ponoszenia żadnych kosztów.


  >> ODBIERZ ŁATWE 200 ZŁ ZA KONTO 360º <<


  Konto oszczędnościowe Profit 2,7% do 100 000 zł


  Jednym z podstawowych powodów dużej popularności konta w Banku Millennium jest świetne Konto Oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,7% w skali roku do kwoty 100 tys. zł.

  Oprocentowanie to można przedłużać bez końca już od przeszło dwóch lat stosując prosty trick opisywany na blogu ;-) W celu poznania szczegółów odsyłam do prześwietlenia aktualnej edycji akcji 2,7% na koncie oszczędnościowym.


  Konto Oszczędnościowe Profit

  Kwota
  Oprocentowanie
  Do 100 000 zł włącznie
  2,7%
  Nadwyżka ponad 100 000 zł
  1,4%  Konto 360º i Konto 360º Student


  Konto 360° w Banku Millennium to dwa proste i niezmienne od lat warunki zwalniające z opłat za prowadzenie konta i karty wraz z darmowymi bankomatami na całym świecie.

  Wystarczy w miesiącu zapewnić łączne wpływy w łącznej wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKIEM.

  Konto 360° Student dla osób do 26. roku życia będzie z kolei prowadzone za darmo po wykonaniu jednej płatności kartą / BLIKIEM. Nie trzeba nawet zasilać co miesiąc konta.


  Konto 360° to:
  • 0 zł za prowadzenie konta po zapewnieniu wpływów w wysokości min. 1000 zł
  • 0 zł za kartę po dokonaniu min. 1 płatności kartą
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za płatności BLIK
  • 0 zł za wypłaty BLIK z bankomatów
  • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta (niezbędna jest aktywacja pakietu).
  • 200 zł na start
  • 200 zł za kartę kredytową
  • Konto oszczędnościowe 2,7% do 100 tys. zł dla nowych środków na koncie oszczędnościowym
  Konto 360° Student to:
  • 0 zł za prowadzenie rachunku bez warunku wpływu (1000 zł)  Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

  Dokumenty / linki:


  0 komentarze :

  Prześlij komentarz