czwartek, 17 października 2019 PRZYPOMNIENIE

[Przypomnienie] Uczestniku promocji Zgarnij premię 150 zł z Alior Bank, sprawdź warunki (+ poradnik jak nie zapominać o spełnieniu warunków promocji)

Okazuje się, że sporo osób, które założyły konta w promocji "Zgarnij premię 150 zł z Alior Bank" zapomniało o spełnieniu przynajmniej jednego z warunków promocji!

Organizator akcji przesłał już maile do uczestników z przypomnieniem o ich spełnieniu. Co ciekawe, najczęściej do otrzymania premii brakuje prostego warunku jakim jest ... zainstalowanie aplikacji mobilnej banku!

Przy okazji postanowiłem uzupełnić wpis o krótki poradnik, dzięki któremu będzie mniejsza szansa, że w przyszłości zdarzy Wam się zapomnienie o spełnieniu któregoś z warunków promocji.


Jak znaleźć prześwietlenie promocji?


Liczba promocji bankowych w ostatnim czasie jest przeogromna. Łatwo w tym wszystkim się pogubić i ciężko jest później znaleźć prześwietlenie promocji, w której braliśmy udział.


Dla ułatwienia nawigacji na blogu możecie użyć strony "Kategorie" jak na powyższym obrazku. Następnie w prosty sposób wyświetlicie wszystkie promocje danego banku i łatwiej znajdziecie promocję, w której braliście udział.

Niestety powyższa strona dostępna jest wyłącznie w wersji na komputer. Postaram się jednak niedługo naprawić ten błąd.


Jak nie zapominać o warunkach promocji?


Tutaj mam kilka metod.

Pierwszą jest zapisanie sobie na kartce / w mailu warunków promocji, np. kopiując tę część prześwietlenia promocji.

Można też stworzyć sobie arkusz w usłudze Google Drive, do którego będziecie mieli dostęp z każdego miejsca po zalogowaniu na swojej skrzynce mailowej (w tym również na telefonie).

W arkuszu możecie sobie wkleić link do prześwietlenia promocji, dzięki czemu w szybki sposób sprawdzicie warunki i aktualności / komentarze na temat danej promocji.

Jeśli w promocji widnieje ważny termin na uzupełnienie danych do przekazania premii, to z kolei zawsze ustawiam sobie przypomnienie w kalendarzu Google + czasem jeśli termin jest bliski ustawiam przypomnienie / alarm w telefonie.

Macie jeszcze jakieś sposoby na ogarnięcie dużej liczby promocji?


Przypomnienie o warunkach do odebrania 150 zł za konto Alior Bank


Warunkami promocji były:
  • W ciągu 60 dni od otwarcia konta (nie później niż do 20 października 2019 r.):
    • Aktywowanie aplikacji mobilnej Alior Banku
    • Wybranie minimum jednej korzyści do Konta Jakże Osobistego
    • Zapewnienie wpływów na konto w łącznej wysokości min. 1000 zł (warto od razu przelać 1500 zł, które jest wymagane do zwolnienia z opłaty za konto)
    • Wykonanie min. 3 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych lub przez Internet na dowolną kwotę
Jeśli jeszcze nie spełniłeś/aś któregoś z powyższych warunków to masz czas jeszcze do niedzieli!


Odbiór 150 zł premii

Organizator promocji przekaże informację o przyznaniu premii do 30 listopada 2019 r. za pomocą wiadomości e-mail wysłanej na adres zarejestrowany na stronie promocji.

W ciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania tej informacji przejdź na stronę promocji i uzupełnij dane do przelewu nagrody przez Organizatora.

Premia zostanie przekazana w ciągu 14 dni od momentu przesłania informacji o przyznaniu premii (tj. nie później niż do 14 grudnia 2019 r.).


0 komentarze :

Prześlij komentarz