wtorek, 5 listopada 2019 AKTYWNA PROMOCJA

HIT! 100 zł za samo założenie darmowej karty Twisto (wypłata nawet do 24 godzin)

Ruszyła nowa promocja Twisto, w której zgarniemy dwukrotnie wyższą premię niż w opisywanym w zeszłym tygodniu programie poleceń.

Do zgarnięcia jest aż 100 zł niezwykle łatwej premii ... za samo założenie darmowej karty Twisto! Co więcej, premię otrzymamy do dyspozycji już nawet w ciągu 24-48 godzin!

Promocja będzie trwała 30 listopada 2019 r. lub, co bardziej prawdopodobne do wyczerpania puli 5000 wniosków. Po zakończeniu promocji, poniższy link przestanie działać.

→ Przejdź do: Konto Twisto z premią 100 zł na start


Czym jest Twisto?

Twisto jest Fintechem oferującym niezwykle wygodną metodę płatności za zakupy internetowe za pomocą jednego kliknięcia! Wiarygodność Twisto potwierdza fakt, że piąty największy bank w POlsce - ING Bank Śląski zainwestował w Twisto Polska.

Co więcej, dzięki Twisto mamy możliwość skorzystania z darmowej odroczonej płatności! Twisto zapłaci za nas za dokonane zakupy, a my będziemy mieli do 45 dni na zapłacenie za towar (za darmo, bez żadnych kosztów pieniądze możemy oddać do 15-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności).

Otrzymujemy zatem linię kredytową, a karta Twisto jest kartą obciążeniową podobną do karty kredytowej, w przeciwieństwie do której spłata powinna nastąpić w całości (przy kartach kredytowych jest to min. 5%).

Spłatę 90% wysokości zadłużenia możemy przedłużyć na kolejny miesiąc, co będzie nas kosztowało 4,50 zł za każde pożyczone 100 zł. Zatem w przypadku chęci korzystania z dłuższej spłaty, korzystniej wypadają karty kredytowe, przy których zapłacimy maksymalnie 10 zł za każde pożyczone 100 zł, ale w skali roku a nie miesiąca!


Zobacz promocje kart kredytowych z premią na start:


100 zł za założenie darmowej karty Twisto


Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do założenia konta i karty w serwisie Twisto.pl za pomocą dedykowanego, linka promocyjnego pozostawiając automatycznie uzupełniony kod AFFI2 (jeśli zmienimy ten kod na inny kod polecający, to wartość bonusu spadnie do 50 zł) oraz przejścia pozytywnej weryfikacji.

Środki w wysokości 100 zł na start zostaną udostępnione na koncie Twisto natychmiast po przejściu pozytywnej weryfikacji.

Można je od razu wykorzystać w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto (obecnie 211 sklepów) lub w każdym miejscu akceptującym karty Mastercard po otrzymaniu karty Twisto (jw. na zdjęciu).


Jak otrzymać 100 zł od Twisto?

Złóż promocyjny wniosek o Twisto Free wraz z darmową kartą płatniczą zostawiając puste pole na kod promocyjny, jako że promocje nie łączą się, a zdecydowanie korzystniejsza jest akcja z premią 100 zł ;-)

Wymagane będzie wyrażenie pierwszych czterech zgód zgodnie z poniższym obrazkiem. Ostatnią zgodę możemy zostawić odznaczoną, aby nie otrzymywać niepotrzebnych informacji marketingowych od partnerów Twisto:


Co ciekawe, kartę Twisto otrzymamy bez załączania dokumentów dochodowych. Wystarczy zadeklarowanie dochodów a Twisto do weryfikacji wykorzystuje m.in. bazę BIG (ale możecie być spokojni, bo Twisto nie składa zapytania do BIK).

Edit. Proces weryfikacji tożsamości został uproszczony! Nie ma już potrzeby weryfikacji dowodem. Od teraz wystarczająca będzie weryfikacja przelewem na kwotę 1 zł z konta, którego jesteśmy posiadaczem. Przelew ten zostanie zwrócony zaraz po przyjściu.

Wymagane będzie natomiast podanie zdjęcia dowodu oraz selfie wraz z dowodem, co ma nas zabezpieczyć przed kradzieżą i oszustwem. W końcu Twisto udostępnia nam pieniądze, musi więc dokonać weryfikacji, które z jednej strony są wymagane prawem a z drugiej strony służą zmniejszeniu ryzyka straty pieniędzy.

Proces weryfikacji może zająć do 2 dni, z uwagi na bankowe sesje Elixir (przelew weryfikacyjny wykonywany jest na konto w ING Banku Śląskim, który to zainwestował w Twisto.

W moim przypadku Twisto udostępniło limit 2500 zł, z którego mogę korzystać za darmo na okres od 15 do 45 dni podobnie jak w przypadku kart kredytowych. Okres rozliczeniowy w Twisto trwa od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.1 komentarze :

Anonimowy pisze...

Kiedy można rozwiązać umowe?

Prześlij komentarz