100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 350 zł na Mikołajki za konto BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

środa, 20 listopada 2019 AKTYWNA PROMOCJA

1600 pkt (2 bilety do kina) za rejestrację karty Santander w programie Mastercard Bezcenne Chwile (+ nawet 530 zł na start!)

Santander ruszył z promocją zachęcającą do rejestracji kart Mastercard w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials).

Do zgarnięcia jest łatwe 1600 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile, które można wymienić m.in. na dwa bilety do kina. Jeśli nie masz jeszcze konta w Santander to możesz z kolei zyskać łatwe 280 zł na start oraz 150 zł za 3 wpływy wynagrodzenie.

Aby je otrzymać wystarczy zarejestrować swoją kartę debetową Mastercard Dopasowana lub kredytową World Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska w programie Bezcenne Chwile.

Promocja trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli 17300 nagród.
1600 punktów w MasterCard Bezcenne Chwile


Dla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które zawarły umowę o wydanie nowej karty debetowej Dopasowana Mastercard lub kredytowej World Mastercard do 30 listopada 2019 r. oraz w czasie trwania promocji przystąpią do programu Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials).

Z informacji na stronie promocji wynika, że chodzi o nowe karty (debetowa Dopasowana Mastercard oraz kredytowa World Mastercard) wydane w czasie trwania promocji tj. od 1 listopada 2019 r., które nie zostały jeszcze zarejestrowane w programie.


Jak otrzymać 1600 punktów?

Aby otrzymać 1600 punktów w programie Bezcenne Chwile wystarczy do 30 listopada 2019 r. zarejestrować kartę debetową Dopasowana Mastercard lub kredytową World Mastercard w programie Bezcenne Chwile.

Można tego dokonać logując się do bankowości internetowej i przechodząc do zakładki > Karty > wybrać "Więcej" > Priceless Specials.

Nie musimy już wykonywać żadnej transakcji kartą, wystarczy sama rejestracja karty w programie :-)


Uwaga: Nagroda będzie ważna jedynie przez okres 1 miesiąca od dnia uznania Rachunku Programu Nagrodą, po upływie tego terminu niewykorzystane wygasną.

Najkorzystniej będzie wymienić otrzymane 1600 punktów na 2 bilety do kina Cinema City.
0 komentarze :

Prześlij komentarz