100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

piątek, 22 listopada 2019 AKTYWNA PROMOCJA

200 zł premii w promocji Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium

Po krótkiej przerwie na wpisy o promocjach Fintech'ów (125 zł za przelew TransferGo | 100 zł za darmową pożyczkę5 EUR za konto bnc10) powracamy do promocji bankowych ;-)

Bank Millennium kolejny już raz przedłuża swoją promocję kart kredytowych z premią 200 zł na start za spełnienie prostych warunków promocji.

Dodatkową zaletą akcji jest zwolnienie z opłaty za obsługę karty przez pierwsze 12 miesięcy po wykonaniu nią 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie.

Promocja trwa do 10 stycznia 2020 r. lub do wyczerpania puli 4000 wniosków.
O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na stronie banku.

200 zł za kartę kredytową Banku Millennium


Kto może skorzystać z promocji?

Warunki uczestnictwa nie uległy zmianie. Z promocji "Świąteczne zakupy z kartą kredytową Millennium" skorzystać mogą osoby, które nie posiadają karty kredytowej Millennium od 1 stycznia 2017 roku oraz w tym czasie nie byli w trakcie wypowiedzenia umowy o kartę.

W ramach promocji dostępne są karty: Visa Impresja, Mastercard Impresja, Visa Alfa, Visa Gold oraz Mastercard Gold, przy czy z uwagi na dodatkowy moneyback za zakupy polecam przede wszystkim karty Impresja i Alfa, których krótki opis znajdziesz na końcu wpisu.


Jak otrzymać 200 zł premii?
  • Do 10 stycznia 2020 r. za pomocą bankowości internetowej Millenet (Karty -> Wnioski -> Karta kredytowa) / przez aplikację mobilną banku / w placówce bank / przez infolinię złóż wniosek o kartę kredytową Millennium z limitem min. 3000 zł lub z limitem min. 5000 zł w przypadku kart Gold
  • W każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł
Premia w wysokości 200 zł zostanie przekazana najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków na rachunek karty kredytowej.

Przykład.

Kartę zakładamy w listopadzie. Płatności po 250 zł / mc wykonujemy w grudniu, styczniu i lutym, natomiast premię 200 zł otrzymamy do końca marca 2020 roku.


1. Karta kredytowa Millennium ImpresjaKarta kredytowa Impresja to do 5% zwrotu (max. do 760 zł rocznie) w ponad 20 sklepach wymienionych poniżej:


Karta Millennium Imresja to także bezpłatny pakiet Assistance Inpresja (Assistance samochodowy, medyczny i domowy), dzięki któremu nie trzeba będzie się martwić zepsutym autem, przeprowadzką, awarią sprzętu domowego. Ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy / odholowania auta.


2. Karta kredytowa Millennium Alfa

Karta kredytowa Millennium Alfa to z kolei do 5% zwrotu w 7 sklepach (max. do 760 zł rocznie): Apart, Sephora, Leroy Merlin, Inter Cars, empik, Cinema City oraz TravelPlanet.pl:


Do karty Millennium Alfa również otrzymujemy bezpłatny pakiet Assistance (Alfa) składający się z 3 obszarów:
  • Assistance samochodowy
  • Assistance medyczny
  • Assistance domowy)
Dzięki nim ubezpieczyciel pokryje m.in. koszt naprawy / holowania pojazdu, zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej czy też naprawy sprzętu RTV/AGD/PC.
0 komentarze :

Prześlij komentarz