100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 420 zł za kartę mamBONUS w BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

sobota, 16 listopada 2019 AKTYWNA PROMOCJA

30 zł do empik.com w promocji na 10. urodziny Walutomat.pl + szansa na Samsung Galaxy S10

Ruszyła najlepsza promocja Walutomat.pl na 10 urodziny serwisu! Do zgarnięcia jest bon do empik.com o wartości 30 zł oraz szansa na wygranie Samsunga Galaxy S10.

Jest to świetna okazja do przetestowania usług największej w Polsce platformy wymiany walut między użytkownikami serwisu. Dokonując wymiany tak naprawdę sprzedajesz lub kupujesz waluty od innych użytkowników serwisu. Walutomat.pl pobiera tylko niewielką prowizję w wysokości 0,2%.

Na temat serwisu Walutomat.pl pisałem na łamach bloga już kilkukrotnie. Więcej na temat serwisu znajdziecie m.in. w prześwietleniu specjalnej promocji dla czytelników JakOszczedzic.pl ze zniżką 75% na pierwszą wymianę.

Promocja trwa do 15 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 200 bonów.

→ Przejdź do: 30 zł do empik.com w Walutomat.pl


30 zł do empik.com za wymianę 300 jednostek walut + Samsung Galaxy S10 za najlepszą odpowiedź


W ramach promocji na 10. urodziny serwisu Walutomat.pl do zgarnięcia jest bon do sklepu empik.com oraz szansa na wygranie Samunga Galaxy S10.

Warunki promocji są bardzo proste i polegają m.in. na wymianie 300 jednostek walut. Nagroda specjalna zostanie natomiast przyznana osobie, która najlepiej odpowie na pytanie "Jak widzisz przyszłość wymiany walut za 10 lat".


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów serwisu Walutomat.pl.


Jak otrzymać bon 30 zł do empik.com z szansą na Samsung Galaxy S10?
 • Dokonaj rejestracji na dedykowanej stronie promocji.
  • Jeśli chcesz zawalczyć też o Samsunga Galaxy S10, to wymyśl najlepszą odpowiedź na pytanie "Jak widzisz przyszłość wymiany walut za 10 lat" i wpisz ją w odpowiednim polu podczas rejestracji
 • Dokończ rejestrację
 • Wymień minimum 300 jednostek wybranej waluty (EUR, GBP, CHF lub USD). Możesz zarówno sprzedać jak i kupić powyższe walut.

Wymiana walut w Walutomat.pl to trzy proste kroki: 
 • Przelej do Walutomatu pieniądze przeznaczone na wymianę. Obecnie możliwa jest szybka i wygodna wpłata za pomocą przelewu Przelewy24 lub przelewy wewnętrzne w największych polskich bankach. Środki powinny pojawić się na koncie w Walutomat.pl niemal natychmiast po zrealizowaniu przelewu.
 • Wybierz walutę, na którą lub z której chcesz wymienić środki
 • Wybierz jak chcesz odebrać wymienioną walutę:
  • Przelewem na swoje konto osobiste / konto walutowe
  • Przelewem na konto kontrahenta
  • Wypłacając środki w ponad 300 oddziałach Banku Millennium współpracujących z Walutomat.pl.
Nagrody będą przesyłane mailowo po spełnieniu warunków, nie później niż do 22 grudnia 2019 roku w formie eKarty z kodem alfanumerycznym o wartości 30 zł do sklepu empik.com.

Nagrodę podstawową, 30 zł do empik.com otrzyma pierwszych 200 osób, które zarejestrują się przez stronę promocji oraz wymienią (sprzedadzą lub kupią) min. 300 jednostek EUR / GBP / USD / CHF.

O przyznaniu nagrody specjalnej, telefonu Samsung Galaxy S10 o wartości regulaminowej 2786 zł, zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo nie później niż do 22 grudnia 2019 r. W ciągu 7 dni od otrzymania wiadomości, zwycięzca zobowiązany jest podać dane adresowe do przesłania nagrody.

Więcej na temat serwisie Walutomat.pl znajdziesz w osobnym wpisie.
Linki / dokumenty:


0 komentarze :

Prześlij komentarz