100 zł za darmową pożyczkę w BlueBonus II 350 zł na Mikołajki za konto BNP Paribas 100 zł za Twisto Free z kartą

wtorek, 26 listopada 2019

Weź Darmową pożyczkę i otrzymaj 50 zł bonusu (RRSO 0%)

Pojawiła się kolejna świetna okazja na wzięcie Darmowej pożyczki RRSO 0% z premią za terminową spłatę.

Za pierwszą darmową pożyczkę w serwisie "Szybka Gotówka" na okres do 61 dni na kwotę od 100 zł do 6.000 zł  i jej terminową spłatę otrzymamy 50 zł zwrotu, który zostanie wypłacony już po 3 dniach od wypłaty pożyczki!

Promocja trwa tylko do 1 grudnia 2019 roku.

Uwaga! W związku z komentarzami.
ODRADZAM KORZYSTANIE Z FIRMY "Szybka Gotówka". 
Brak jest potwierdzenia, że komuś udało się otrzymać promocyjne warunki.Polecam natomiast pewną promocję Blue Bonus II:Bonus 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę w "Szybka Gotówka"

Poprzedniej akcje z darmowymi pożyczkami z premią czy też konkursem cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników JakOszczedzic.pl. Właśnie znalazłem kolejną świetną okazję na darmową gotówkę z premią.

Z racji okresu Świątecznego możemy cierpieć na chwilowy brak gotówki. Mamy więc możliwość wspomóc się darmową pożyczką ... za co jeszcze pożyczkodawca nam zapłaci 50 zł premii po jej spłacie ;-)

>> Sprawdź też promocję 50 zł + 50 zł za rejestrację na Twisto.pl


Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych ze źródłem dochodów, które nigdy wcześniej nie zawierały umowy pożyczki na serwisie pożyczkowym SzybkaGotowka.


Darmowa "Szybka Gotówka" to:
 • Kwota pożyczki: od 100 zł do 6000 zł
 • Okres pożyczki: do 61 dni
 • Oprocentowanie: 0%
 • Prowizja: 0%
 • Wymagane dodatkowe ubezpieczenie: brak
 • RRSO: 0%
Jak widzicie nie ma tutaj żadnych haczyków. Otrzymujemy 3 x 0%, czyli brak oprocentowania, prowizji i dodatkowych kosztów wynikających np. z ubezpieczenia. RRSO wynosi 0%.


Jak otrzymać 50 zł za pierwszą darmową pożyczkę?
 • Do 1 grudnia 2019 r. złóż wniosek o pierwszą darmową pożyczkę RRSO 0% na "Szybka Gotówka" na kwotę do 6000 zł i okres do 61 dni
  • Uwaga! Domyślnie zaznaczony jest okres spłaty 65 dni, który trzeba skrócić, aby otrzymać 50 zł premii!
  • Podczas wypełniania wniosku trzeba będzie potwierdzić adres mailowy, numer telefonu, zaakceptować regulamin i wyrazić zgody marketingowe, które można wycofać po spłacie pożyczki.
 • Ostatnim krokiem będzie wykonanie przelewu autoryzacyjnego na kwotę 1 zł z Twojego konta, na którym wszystkie dane będą się zgadzały z danymi we wniosku kredytowym.
To wszystko! Teraz wystarczy już poczekać 3 dni od momentu udzielenia pożyczki. Bonus 50 zł zostanie przelany na to samo konto, na które została wypłacona pożyczka.

Pożyczkę możesz spłacić po min. 14 dniach a przed zapadalnością zapłaty wynikającą z umowy pożyczki. Wcześniejsza spłata będzie oznaczała odstąpienie od umowy pożyczki, przez co bonus nie należy się.

0 komentarze :

Prześlij komentarz