piątek, 27 grudnia 2019

Promocja Świąteczna BNC10: 10 EUR dla obu stron w programie poleceń

BNC10 - Program Poleceń z premią 10 euro
W BNC10 trwa właśnie Świąteczna promocja programu poleceń, dzięki czemu zarówno polecający i polecony otrzymają po 10 EUR premii za samo założenie i zasilenie bezpłatnego mobilnego konta bnc10. Jest to zatem dwukrotnie wyższa premia niż ta, którą można było zgarnąć wcześniej.

Bnc10 jest hiszpańskim fintechem zbliżonym funkcjonalnością do opisywanego już na łamach bloga Monese z premią 20 GBP na start.

Promocja bnc10 trwa do 7 stycznia 2020 r.


Po 10 EUR w programie poleceń bnc10


Hiszpański fintech BNC10 ruszył z promocją świąteczną, dzięki której jeszcze do 7 stycznia 2020 roku będzie można założyć darmowe konto z polecenia zyskując 10 EUR łatwej premii na start za wpłatę kwoty min. 25 EUR (np. z konta Revolut / Monese / Kantoru Walutowego / Walutomatu).

Po założeniu konta, możecie je polecać znajomym zgarniając po 10 EUR za każde polecenie + dodatkowo 25 EUR za każde 5 poleconych osób.


Jak otrzymać 10 EUR za skorzystanie z polecenia?

W tym celu wystarczy za pomocą dedykowanego linka polecającego ściągnąć aplikację bnc10 i dokonać rejestracji


Podczas rejestracji trzeba podać maila, numer telefonu oraz zrobić zdjęcie jednego z dokumentów (dowodu, paszportu lub prawa jazdy). Na koniec ustalamy 6-cyfrowy PIN do aplikacji oraz weryfikujemy nasz numer telefonu.

Teraz wystarczy już tylko przesłać kwotę 25 euro na nowo założone konto (numer rachunku znajdziesz klikając na dole aplikacji "+" oraz przechodząc do "Share IBAN".

Pełną instrukcję krok po kroku znajdziesz w pierwszym prześwietleniu programu poleceń bnc10.


Co dalej?

Zgodnie z regulaminem środki powinno zostać wykorzystane za pomocą karty. Jako, że zaraz po rejestracji otrzymujemy darmową kartę wirtualną to wystarczy ją dodać do konta Revolut, a następnie je doładować kwotą przelewu oraz otrzymanej premii.

Jeśli jednak chcesz polecić BNC10 kolejnym osobom to poczekaj z przelewem i zrealizuj go dopiero po otrzymaniu premii przez wszystkich zainteresowanych.

Zgodnie z regulaminem, konto na które trafi bonus trzeba utrzymać przez okres 6 miesięcy.


Linki / dokumenty:0 komentarze :

Prześlij komentarz