środa, 11 grudnia 2019

100 zł w bonach lub 8 biletów do kina za rejestrację karty kredytowej Getin Bank w programie Mastercard Bezcenne Chwile (+50 zł lub nawet 150 zł za konto)

Ruszyła kolejna świetna promocja w Getin Bank!

Jeśli nie masz jeszcze karty kredytowej w Getin Bank lub ją masz, ale nie rejestrowałeś się w programie Mastercard Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) to możesz otrzymać łatwe 6800 punktów o wartości 100 zł wymienne na bony u partnerów programu (m.in. RTV Euro AGD, Circle K, Decathlon) lub na 8 biletów do kina.

Jeśli z kolei nie masz jeszcze konta osobistego w Getin to możesz dodatkowo zgarnąć 50 zł lub nawet 150 zł premii na start + 3,5% na 12 miesięcy.


6800 punktów Bezcenne Chwile za rejestrację karty kredytowej Getin Bank


Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w czasie trwania promocji, tj. do 30 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 nagród, posiadają kartę kredytową Getin Bank niezarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials).


Jak otrzymać 6800 punktów Bezcenne Chwile?

Warunki promocji są niezwykle proste! Aby otrzymać promocyjne punkty na start wystarczy:
 • W czasie trwania promocji, tj. do 30.06.2020 roku zarejestruj kartę kredytową Getin Bank w programie Bezcenne Chwile wyrażając przy tym zgodę na:
  • wykorzystywanie danych kontaktowych i danych dotyczących udziału w programie Bezcenne Chwile przez Mastercard do celów marketingowych za pomocą co najmniej jednego z kanałów (mailowy lub telefoniczny)
 • Następnie w ciągu 60 dni od otwarcia rachunku Bezcenne Chwile przystąpienia do programu, wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych
W ramach promocji "Punkty Powitalne Getin Bank (II edycja)" można otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę.

Nagrodę w postaci 6800 punktów w programie Bezcenne Chwile Mastercard otrzymasz do 14 dni roboczych od dnia wykonania piątej transakcji kartą.

Punkty zachowają ważność przez okres 90 dni, w którym to będzie można wymienić je na nagrody (vouchery lub nagrody rzeczowe).


Prześwietlenie karty kredytowej Mastercard Standard


Karta kredytowa Mastercard w Getin Bank pozwala na korzystanie z darmowego limitu na okres do 52 dni. Aby poznać zalety karty kredytowej przejdź do lektury poradnika dotyczącego kart kredytowych. Sprawdź jak mądrze z niej korzystać odnosząc przy tym korzyści a nie straty!


Karta kredytowa Mastercard Standard w Getin Bank:
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty
 • 0 zł za obsługę po wykonaniu co najmniej 5 płatności / mc.
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za przewalutowanie transakcji dokonanych w walutach obcych
 • 0 zł za wpłatę gotówki w placówkach i wpłatomatach banku
 • 0 zł za zmianę kodu PIN
 • Limit kredytowy: do 50 000 zł
 • Do 52 dni bez odsetek


Dokumenty / linki:0 komentarze :

Prześlij komentarz