piątek, 10 stycznia 2020 AKTYWNA PROMOCJA

Konto Przekorzystne - Zrób selfie i odbierz 200 zł od Pekao [+3% dla chętnych]

Konto Przekorzystne Pekao znów można założyć zgarniając premię 200 zł na start. Wystarczy skorzystać z weryfikacji selfie i spełnić proste zasady promocji.

Pekao Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie konta i karty debetowej bez kosztów przewalutowania, czyli można ją spokojnie wykorzystać do zakupów w Chinach.

Jeśli szukasz miejsca do ulokowania oszczędności, to konto oszczędnościowe Pekao da Ci 3% w skali roku na 6 miesięcy.

Promocja Pekao S.A. trwa do 31 marca 2020 roku.

⇒ Odbierz 200 zł za Konto Przekorzystne
Konto Przekorzystne - 200 zł premii na start


Nowa promocja Pekao SA to 200 zł za założenie konta za pomocą selfie oraz dłuższą aktywność na koncie lub 100 zł za założenie konta w oddziale i krótszą aktywność.


Konto Przekorzystne - kto może wziąć udział w promocji?


Z promocji z premią 200 zł na start mogą wziąć udział osoby, które:
 • nie posiadały aktywnej umowy o rachunek ROR lub konto oszczędnościowe lub lokatę Pekao SA od 1 stycznia 2019 roku.
 • posiadały aktywną umowę, lecz w każdym miesiącu zeszłego roku średnie saldo na tych rachunkach wynosiło od 0 zł do 50 zł

Jak otrzymać 200 zł za Konto Przekorzystne?

 1. Do 31 marca 2020 r. otwórz online Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową a umowę podpisz online lub za pomocą aplikacji PeoPay (weryfikacja selfie) lub jeśli ta weryfikacja się nie powiedzie to można zawrzeć umowę również w oddziale
 2. Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta, zapewnij pojedynczy wpływ w wysokości min. 500 zł z konta w innym banku oraz zaloguj się w aplikacji mobilnej PeoPay (za spełnieniego tego warunku otrzymasz pierwsze 100 zł)
 3. W trzech kolejnych miesiącach również spełnij te same warunki, tj. wpływ 500 zł i logowanie do aplikacji PeoPay

Pierwszy bonus 100 zł otrzymasz za spełnienie warunków w pierwszym miesiącu po miesiącu otwarcia konta. Zostanie on wypłacony do końca kolejnego miesiąca.

Drugi bonus 100 zł otrzymasz za powtórzenie tych warunków w 3 kolejnych miesiącach. Zostanie wypłacony do 31 lipca 2020 roku.

Więcej informacji na temat promocji w regulaminie akcji.


Konto Przekorzystne


Wiemy już w jaki sposób otrzymać 200 zł premii na start. Warto jeszcze przyjrzeć się z bliska samemu rachunkowi "Konto Przekorzystne" jaki zakładamy na potrzeby promocji.

Konto Przekorzystne jest nowym, zdecydowanie korzystniejszym dla klientów rachunkiem Banku Pekao SA. Jego wprowadzenie zapowiedziało zmianę polityki banku i było pierwszym rachunkiem za założenie którego bank wypłaca premie 200 zł swoim nowym klientom!

Zapraszam na krótkie prześwietlenie oferty Konta Przekorzystnego w Pekao SA.

Konto Przekorzystne Pekao


Konto Przekorzystne ujednoliciło i odświeżyło ofertę kont bankowych Pekao SA. Wcześniejsze rachunki zwyczajnie nie nadążały za panującymi na rynku trendami.

Konto Przekorzystne to dwa proste warunki aktywności dające szereg darmowych usług: jest to zapewnienie pojedynczego wpływu z innego banku na kwotę min. 500 zł i wykonanie co najmniej 1 płatności kartą.

Myślę, że dla nikogo spełnienie tych dwóch warunków nie powinno być problemem. Bardzo podobne warunki darmowego prowadzenia rachunku znajdziemy w innych bankach.

Konto Przekorzystne - Opinie


Konto Przekorzystne to duży skok do przodu Banku Pekao SA. Teraz wystarczy spełnienie dwóch prostych warunków wymienionych wyżej, które i tak pewnie byśmy spełnili, a wszystkie podstawowe usługi otrzymujemy za darmo!

Pekao Konto Przekorzystne dla aktywnych to brak opłaty za prowadzenie konta i karty debetowej wraz z bankomatami własnymi i dwoma wypłatami miesięcznie z pozostałych bankomatów krajowych.

Nie jest nam nawet potrzebne Konto Walutowe Pekao jako, że płacąc kartą Pekao zagranicą nie poniesiemy kosztów przewalutowania (bank przewalutuje transakcje po korzystnym kursie Mastercard), ani też nie poniesiemy opłaty za skorzystanie z bankomatów zagranicą.

Pewną niedogodność odczują osoby, które korzystają z aplikacji mobilnej PeoPay. Darmowa jest wyłącznie weryfikacja transakcji za pomocą wiadomości Push w aplikacji mobilnej Peo Pay. Jeśli wybierzemy alternatywną metodę autoryzacji kodami SMS, to musimy się liczyć z opłatą 20 groszy od każdej wiadomości. Na szczęście nowa metoda autoryzacji jest naprawdę wygodna i osobiście właśnie ją preferuję.

Konto Przekorzystne to także Konto Oszczędnościowe Pekao oprocentowane na wysokie 3% w skali roku (patrz dalej).


Konto Przekorzystne - Opłaty


Podstawowe opłaty Konta Przekorzystnego to:
 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za obsługę karty debetowej (karta wielowalutowa bez kosztów przewalutowań)
 • 0 zł za bankomaty własne
 • 0 zł za 2 wypłaty z bankomatów "obcych"
 • 0 zł za bankomaty zagranicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach banku
Konto Oszczędnościowe Pekao


Konto oszczędnościowe Pekao SA będzie oprocentowane na 3% w skali roku dla środków do 30 tys. zł przez okres 4 miesięcy (120 dni).

Promocja Pekao SA Konto Oszczędnościowe dostępna jest do 30.03.2020 r. Aby z niej skorzystać trzeba otworzyć nowy rachunek pko sa Konto Oszczędnościowe. Promocja jest dostępna dla klientów nowych lub z niskimi saldami rachunków.

Konto oszczędnościowe PKO SA po okresie promocji będzie oprocentowane na 0,7% w skali roku. Zatem po czterech miesiącach najkorzystniej będzie przenieść oszczędności na konto oszczędnościowe w Getin Banku lub w Banku Millennium.


Konto Oszczędnościowe Pekao to:
 • Oprocentowanie: 
  • 3% w skali roku przez 120 dni
  • 0,7% po tym okresie
 • Kwota minimalna: brak
 • Kwota maksymalna: 30 000 zł
 • Kapitalizacja: miesięczna
 • Dodatkowe informacje:
  • Darmowe przelewy zlecone przez aplikację mobilną
  • Wypłata środków bez utraty odsetek

Szczegółowe zasady w regulaminie "3% na Koncie Oszczędnościowym Pekao".


0 komentarze :

Prześlij komentarz