Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Możesz skorzystać również z Facebooka lub Twittera.Zapisz się do Newslettera JakOszczedzic.pl

* indicates required

Zapisując się, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie do wysyłki newslettera w celach marketingowych.
W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności - https://www.jakoszczedzic.pl/p/polityka-prywatnosci.html
We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.
Dlaczego warto zapisać się do Newslettera JakOszczedzic.pl?
  • Najlepsze promocje potrafią się zakończyć w mniej niż jeden dzień! Jeśli tylko pojawią się takie promocje, to niezwłocznie wyślę Ci maila na jej temat. 
    • Niestety w inny sposób nie jest możliwe dotarcie do wszystkich czytelników. (np. Facebook ucina zasięg postów do zaledwie ok. 15% fanów).
  • Newsletter JakOszczedzic.pl to streszczenie tego co działo się w ciągu tygodnia w promocjach bankowych. Szybkie przeczytanie jednego maila wystarczy, aby być na bieżąco
  • Od czasu do czasu będę przesyłam informacje na temat tricków, które pomogą Ci w wypełnianiu warunków promocji bankowych
  • Po zapisie na newsletter otrzymasz ebooka "Jak Zarabiać na Promocjach bankowych". 
  • Subskrybenci newslettera otrzymają także link do kalkulatorów Excel, które pomogą w uporządkowaniu i ogarnięciu kont i promocji bankowych. Wśród kalkulatorów znajdą się także kalkulatory regularnego oszczędzania / kredytowe (w tym hipoteczne) oraz mój autorski kalkulator "czy opłaca się kupić mieszkanie"
Maile nie będą wysyłane często! Przewidują, że będzie to średnio 1 raz w tygodniu. Częściej niż miało to miejsce dotychczas, tak aby każdy mógł skorzystać z aktualnych promocji

W każdej chwili możesz zrezygnować z newslettera, jeśli uznasz że nie jest on pomocny.


0 komentarze :

Prześlij komentarz