środa, 16 grudnia 2015 LOKATY BANKOWE

Bank Millennium: Lokata mobilna 3,5%, konto oszczędnościowe 3%, bilety do kina i 150 zł dla nowych klientów


Dzisiaj wpis dla osób szukających miejsca do ulokowania oszczędności. Jest to rozwiązanie, które sam używam (obok konta Wymarzony Cel na 4%).

Bank Millennium przygotował prezent świąteczny dla swoich klientów używających aplikacji mobilnej - podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej.

Ale to nie wszystko, w tym wpisie postanowiłem zebrać wszystkie zalety Konta 360º.

→ Przejdź do: Konto 360º w Banku Millennium


5% moneyback'u do T-Mobile Konta znów dostępny

Do 25 zł zwrotu miesięcznie za płatności kartą do T-Mobile Konta. Konto będzie darmowe wraz z kartą po wykonaniu płatności na min. 200 zł.


Zapisz się do promocji i zgarnij nawet 300 zł w ciągu roku! (również dla obecnych klientów)Zalety Konta 360º w Banku Millennium


Lokata mobilna na 3,5%

W ramach nowej funkcjonalności "Rozszerzona rzeczywistość" otrzymamy podwyższone oprocentowanie do 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej.


Konto oszczędnościowe na 3% do 100 tys. zł.

Oprócz wspomnianej lokaty, Millennium na w ofercie najwyżej oprocentowane na rynku konto oszczędnościowe - 3% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł. Pomijam tutaj konta oszczędnościowe ograniczone do 10 tys. zł. Na rynku znajdziemy konta na 4% - patrz aktualny ranking kont oszczędnościowych.

Najlepiej, gdy dwie osoby z rodziny mają konto w Millennium. Dzięki temu przerzucając środki między kontami zawsze będziemy dysponowali "nowymi środkami" ;-)


Bilet do kina za wykonanie przelewu mobilnego

Dzięki innej promocji, osoby posiadające konto i aplikację mobilną, otrzymają bilet do kina w zamian za powiązanie telefonu w aplikacji mobilnej lub za wykonanie przelewu na telefon.

Warunki są naprawdę banalne, sprawdź dokładne prześwietlenie promocji.

Przy okazji warto wspomnieć, że aplikacja Banku Millennium jest jedną z najlepszych na rynku i przydaje się wtedy, gdy nie mamy przy sobie gotówki ani karty płatniczej (dzięki BLIK-owi wypłacimy pieniądze za pomocą telefonu).


3,5% na Lokacie MobilnejPodwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej otrzymamy dzięki nowemu rozwiązaniu aplikacji mobilnej - "Rozszerzona rzeczywistość". Rozwiązanie już zdążyłem sam przetestować i działa ;-)


Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:
  • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium
  • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę "Rozszerzona rzeczywistość"
  • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie "Lokaty mobilnej"
  • Przy choince pojawi się prezent, z którego po "rozpakowaniu" wyskoczy 3,5% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
    • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
    • Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º
Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę mobilną. 

Uwaga: Opcja dostępna w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).
Newsletter


Zapisz się na newsletter "Jak oszczędzić.pl" i otrzymuj informacje o nowych promocjach i okazjach do oszczędzania pieniędzy.

Dzięki newsletterowi nie prześpisz żadnej naprawdę dobrej promocji i ważnych momentów promocji czy podwyżek opłat w bankach.

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane23 komentarze :

Anonimowy pisze...

Fajne w lokatach mobilnych Millenium jest to, że po zakończeniu jednej, można znowu zakładać kolejną. Czyli można mieć jedną ale dowolną ilość razy razy.

Anonimowy pisze...

"Najlepiej, gdy dwie osoby z rodziny mają konto w Millennium. Dzięki temu przerzucając środki między kontami zawsze będziemy dysponowali "nowymi środkami" ;-)"

A nie jest tak, że promocyjne oprocentowanie 3% na KO przysługuje przez 92 dni ale tylko raz po otwarciu konta 360? Można kilka razy korzystać z tej samej promocji?

Darek M.W. pisze...

Nie, po otwarciu konto to w ING tylko raz. W Millennium można tak przerzucać środki, żeby spełniały warunek bycia "nowymi środkami" ;-)

Unknown pisze...

A nowe środki to też takie pochodzące ze swojego konta w innym banku?

Unknown pisze...

A nowe środki to też takie pochodzące ze swojego konta w innym banku?

bankier pisze...

To po prostu aktualne saldo wszystkich środków w banku względem jakieś tam daty.

Anonimowy pisze...

Jest to promocja dla NOWYCH klientów. Nowy klient to taki który nie posiadał konta do dnia???? Jest znana data?

Darek M.W. pisze...

Zależy o którą pytasz. Dla nowych jest tylko Money Mania. Reszta tutaj opisywanych dostępna jest dla wszystkich. Zaraz zobaczę, względem jakiego dnia liczone są nowe środki na koncie oszczędnościowym.

Anonimowy pisze...

a czy trzeba wyrażać zgodę na przetwarzanie danych przez money i ich partnerów do celów marketingowych?

Anonimowy pisze...

hej Darek

moglys nieco rozwinac kwestie -> W Millennium można tak przerzucać środki, żeby spełniały warunek bycia "nowymi środkami" ?
jaki to powinien byc takt aby zachowac wzgledna plynnosc?

Darek M.W. pisze...

Obecna promocja 3% obowiązuje dla nowych środków względem 5.12.2015 r. Promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez 3 miesiące od wpłaty nowych środków.

Najlepiej mieć dwa konta (np. mąż i żona) i przerzucać między kontami. Wtedy masz pełną ciągłość). W przeciwnym razie można raz w Millennium a raz w BGŻOptima trzymać.

Co do promocji Money Mania to polecam przejść do podlinkowanego wpisu, tam wszystko jest wyjaśnione.

Anonimowy pisze...

Zamknęłam w lipcu konto w Millenium. Załapię się?

Darek M.W. pisze...

Z promocji Money Mania mogą skorzystać osoby, które od 1 kwietnia 2015 r. nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium.

tonii pisze...

To nie jest tak jak opisujecie.W Millennium jest takie coś co się nazywa SALDO PROGOWE.Liczone są wszystkie operacje na rachunku( wpływy,opłaty,zakupy,bankomaty,przelewy itd.)Wpłacając np.10.000 zł na 92 dni a saldo progowe wyniosło np.4.000 zł to tylko 6.000 zł jest oprocentowane na 3% a 4.000 zł jest oprocentowane standardowo 0,80%. O saldo progowe trzeba pytać się w banku,na rachunku po zalogowaniu nie znajdziemy informacji o saldzie.

anonymous pisze...

1) A jak wpłacę powiedzmy 1000 i nic nie wypłacam tylko leżą na oszczędnościowym - ile wynosi oprocentowanie?

2) w kolejnym miesiącu wpłacam na oszczędnościowe kolejne 1000 - jak jest z % ?

3) kolejna miesięczna wpłata 1000 pln - na ile jest oprocentowane?

4) koleny miesiąc brak wpłaty. Pierwsze 1000 wypada z puli nowych środków. Rozumiem, że pozostałe 2000 są na 3%. Czy jakoś inaczej?

Darek M.W. pisze...

Wszystkie środki będą na 3%. Z tym, że promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez trzy miesiące.

Do tego dochodzi to o czym pisał tonii. Natomiast to dotyczy tego ile środków masz na zwykłym ROR. We wpisie założyłem, że trzymamy tam cały czas stałą kwotę a dodatkowo oszczędności wrzucamy na konto oszczędnościowe. Wtedy całość jest na 4%.

Anonimowy pisze...

Jak ma się to o czym piszecie w kontekście przerzucania środków między dwoma kontami oszczędnościowymi w sytuacji, gdy ta promocja jest jedynie czasowa - zgodnie z regulaminem: Okres Promocji – okres od 6 grudnia 2015r. do 9 stycznia 2016r., w którym Uczestnik Promocji
będzie miał możliwość wpłaty Nowych Środków na Konto Oszczędnościowe i rozpoczęcia naliczania Oprocentowania promocyjnego ? Skąd wiecie, że po 9 stycznia pojawi się nowa promocja tego typu? Czy pojawiają się one cyklicznie, tylko zmieniają się okresy czasowe?

Darek M.W. pisze...

Ta czasowa promocja trwa i trwa :)
Do tej pory była odnawiana. Oczywiście nie ma pewności, że nadal tak będzie.

Daro pisze...

Uwaga na Millennium, u mnie pojawiła się taka opłata w wyciągu:

Typ: Opłaty i inne obciążenia
Tytuł: PROWIZJA - WYPŁATA BLIK Z BANKOMATU
-9,99 PLN

Anonimowy pisze...

Daro, zapytałeś w banku, co to za niespodzianka?

Darek M.W. pisze...

O jaką niespodziankę Ci chodzi?

Anonimowy pisze...

mam na myśli przykre zaskoczenie: prowizję za wypłatę z bankomatu

Darek M.W. pisze...

Właśnie, ciekawe co to za opłata. Może warunek zwolnienia z opłat nie został spełniony.

Prześlij komentarz